Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először kinder...

Mikor adtatok először kinder tejszeletet a babának?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kora után.
2012. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
7-8 hónaposan-
2012. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 13 hónapos múlt, és még nem kapott. 2 éves kora előtt nem igazán szeretnék neki édességeket adni. Édességek helyett gyümölcsöket eszik és imádja.
2012. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

Tévhit! A kinder tejszelet krémje tehéntejből készül. A tehéntejet nem szabad jó 3 éves korig adni a gyereknek, főleg nem már pár hónapos babának, mert allergiát pl tejérzékenységet okozhat később.Mivel az immunrendszercsecsemőkortól egészen olyan 5 éves korig nincs teljesen kifejlődve, ezért nem tudja lebontani, hasznosítani a tejfehérjét.

Olvasd el Szendi Gábor könyvét vagy kérdezz meg nyugodtan egy gyermekorvost. Bár az lenne igazán az érdekes, ha azt mondaná, hogy igen.

Én pl így lettem tejérzékeny. Édesanyámnak nem volt anyateje, ezért tehéntejet kaptam egész pici koromtól kezdve és allergia lett a vége. Viszont a mesterséges tápszer se egészséges mindeképpen anyatejet kell adni vagy ha nincs vannak már anyatejleadó központok is, ahol lehet beszerezni.

2012. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%

[link]


[link]


[link]


Nem elriasztásképpen mondom, de érdemes átböngészned a honlapot. Szendi Gábor egy nagyon okos ember és nagyon sokan gyógyultak meg betegségeikből, mert áttértek a paleo táplálkozásba. De itt mopst a tej a lényeg.

Aki meg nem hisz ebben, ne horrogjon le, tapasztalja meg! Előző voltam.

2012. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Hát kedves előző ne haragúdj, de én inkább adnék tápszert a babámnak mint egy idegen nő tejét... Ki tudja mit eszik össze és mitől lesz hasfájós. A mai tápszerekkel semmi gond nincsen, nem kéne a tápszerre kényszerülő anyukákat ilyennel riogatni...
2012. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Én három éves voltam, amikor a pár hetes húgomnak adtam. Semmi baja nem lett :-)


A gyerekemnek olyan 1 éves kora körül fogom majd adni.

2012. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6 hós a babám, nem adtam még neki, de nem hiszem hogy visszatartom a tejet 3 éves koráig. Ha pedig nem adhatnék neki tápszert, inkább turmixolnék neki rántotthúst, minthogy más anyának a tejét adjam neki:( számomra ez bizarr, és pont ez a bajom, hogy ki tudja kié, mit evett stb...
2012. márc. 3. 19:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lányom olyan 16 hónaposan kapott először tejszeletet.
2012. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
7 hónapos lányom már mindent eszik, mivel elutasította az anyatejet és a tápszert is. Másét meg biztos nem adnám neki. Így már eszik néha tejszeletet is. Nyugodtan le lehet pontozni, de akkor kíváncsi lennék arra, hogy akik lepontoznak mit adnának a gyerekeiknek ha ilyenek lennének. Ez van :)
2012. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!