Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babának rugós hintát tervezünk...

Babának rugós hintát tervezünk venni, az ízületeinek nem tesz rosszat hogy a földön dobbant és úgy rugaszkodik el?

Figyelt kérdés

6-8 hónapos kortól, (amikortól a baba már tud önmagában ülni), szeretnénk ajtókeretbe feszíthető rugós hintát venni neki, amibe be lehet bújtatni a két combját, és a földön tud dobbantani, és így hintázni.

Van ennek egészségügyi kockázata, vagy inkább használ neki? (izomfejlődés)


Van valami bevált ilyen hinta, amit ajánlotok? (típus)


adamo.hu-ról hallottunk, vagy bebihinta.hu


van valamelyik amelyik Nektek bevált és ajánlanátok?


2012. márc. 4. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én LINDAM rugos hintát vettem a kislánynak 5 hotol a mai napig használjuk most 13 hos,csak ajánlani tudom nem káros sőt fejleszti az eggyensuj készséget az izmokat stb.Nagyon jó 12kg ig lehet használni,csak ajánlani tudom az én babám nagyon szereti:)
2012. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a Lindam-hoz, nálunk is nagyon bevált, már két gyereknél használtuk, nagyon szerettük!

Én egy vékony szivacsot aláterítettem, úgy puhábban ugrált.

2012. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi is most vettünk egy Jumpert, nekünk nagyon bejött. Szintén egy takarót teszek a hinta alá, meg adok rá kiscipőt (puhatalpút), aztán mehet a móka. Nagyon szereti!
2012. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bocsi offolok! úgy felcsigáztatok ezzel a hintával, gyorsan neki is álltam keresni a neten de sehol nem találok eladót :(
2012. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Itt van egy:

[link]

2012. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
köszke:) apa kiakad ha a Milánnak rózsaszínűt veszek, de mindjárt kutakodok még:)
2012. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A betonon való futás kifejezetten káros az ízületeknek, a rugós hinta biztosan nem. Esetleg tegyél habtapit a baba lába alá, ha aggódsz.

Nekünk olyan hülye ajtókeretünk van, hogy nem lehet rá rugós hintát akasztani, így Fisher Price Jumperoo-t vettünk. Nagyon jópofa :)

2012. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi is rugós hinta pártik vagyunk :D Nekünk chippolino van a kisautós :) Utolsónak üzenem hogy nálunk apa ügyes mekk elek lévén kitalálta hogy játszuk ki a buta ajtó félfa nélküli falakat :) Fal mindkét oldalára fel kell fúrni egy egy lecet és így ajtófélfa funkciója lesz :D :D :D
2012. márc. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!


akkor mivel a hinta úgyis tartja a hasát/hátát, lehet nem várjuk meg míg stabilan ül :)

alá pedig valami szivacs kerül, ez jó ötlet!


elkezdek akkor hintát nézelődni :)

2012. márc. 5. 01:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég ha a fejét tudja már tartani nem kell még ülni tudnia:)
2012. márc. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!