Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » AFTA? 10hónapos múlt a lányom,...

AFTA? 10hónapos múlt a lányom, jön a foga is, de nem tudom eldönteni?

Figyelt kérdés
Alul már van két foga, és tegnap vettem észre neki a felső ínyén kb 4 helyen foltot. Már vártam a fogacskát, mert nyálzott elég rendesen, és be van dagadva az ínye is. Tegnap pedig nézegettem neki, és 4 helyen láttam neki pöttyöt. fehéres-sárgás. Ez mi lehet? A foga jönne pont 4? Olvastam az aftáról, és nem konkrétan az ínyre írják, hanem esetleg nyelv alatt, belül a száján..stb Az a baj, hogy annyira nem tudtam megnézni neki tüzetesebben, így is alig engedte, hogy picit belenézzek, folyamatosan elhúzta a fejét :-( Szerintetek mi lehet? Ma elmegyünk a dokihoz, csak délután rendel. Amúgy kicsit folyik az orra, és azt is hallottam, hogy a fogzás miatt is lehet, de ma ezt is mondom a dokinak, nagyon kíváncsi vagyok.

2012. márc. 5. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha más baja nincs, ezért ne vidd el dokihoz. Az nem afta, hanem lassan kibújik a foga, és ahogy nyomja az ínyét azt látod fehéres-sárgásnak. Az orrfolyás is teljesen belefér, az idő miatt is illetve a fogzás miatt is lehet. Ne aggódj ennyire mindenen.
2012. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 alaszka ***** válasza:
Borvizes oldatot kérj a patikában, gézt márts bele, azzal ha le tudod törölni akkor szájpenész, de szerintem is valószínűbb, hogy a foga lesz. De emiatt nem muszáj dokihoz vinni.
2012. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 alaszka ***** válasza:
Ja, nekünk az összes fognál folyt eddig az orra...
2012. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Azért aggódok most ennyire, mert kb 2hete volt neki elég hurutos köhögése, amire kapott kúpot, és 1 hetes Augmentin kúra volt, meg lázas is volt 1 napot. Emiatt van leginkább az aggódás, nehogy visszaessen. A doki meg pont útba esne, mert van 1-2 intézni való, bajt nem csinálnék vele. :-)
2012. márc. 5. 12:16
 5/8 A kérdező kommentje:
És létezik, hogy egyszerre 4 fog??? Pont a két felső metszőfognál láttam, meg az oldalsó metszőfognál.
2012. márc. 5. 12:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy megnyugodtam picit, és biztos igazatok van. Nem hiszem, hogy fájna neki (aftánál fájhatis !?), mert most majszolja a 2. babapiskótát :-) Az evéssel sem volt gond
2012. márc. 5. 12:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokit, mondta, hogy látatlanba nem mond semmit, biztos ami biztos, inkább vigyem el, hogy lássa! Ez a biztos, én úgy gondolom. Úgyhogy majd írok, ha már voltunk nála. :)
2012. márc. 5. 12:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a foga lesz valószínűleg, írt egy ecsetelőt. De mondta, hogy csütörtök du menjek vissza. Akkor nem értem miért, ha csak a foga!??
2012. márc. 6. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!