Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány órakor eszik 4 és fél...

Hány órakor eszik 4 és fél hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Mert nálunk mostanában borult egy kicsit a napirend.Éjszaka felébred 3-4 óra körül,eszik,visszaalszik,azután következőnek 9-kor eszik.Ezután már dél jön,ami ugye az ebéd.Fogjam fel reggelinek a hajnali evést?Csak azért kérdezem,mert már elkezdtem a hozzátáplálást,és a kóstolást délelőttre időzítem(ami a mi esetünkben 9 óra),az uzsonna tejpép,utolsó étkezés 6 óra, fürdés után elalszik és nem is ébred hajnalig.Szerintetek ébresszem fel még este 9-kor enni egyet?Egyébként 3 óránként eszik,sajnos tápszeres.A "miért kezdted el a hozzátáplálást,csak 6 hónaposan kell" hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi,orvosi utasításra kezdtem.Kicsit össze-vissza írtam,remélem érthető vagyok :)
2012. márc. 5. 17:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Tehát a kérdésem lényege,hogy próbálkozzak meg még este 9-kor egy etetéssel,hogy reggelig aludjon?Mert nincs szívem felébreszteni,de lehet,hogy azzal tennék jót?
2012. márc. 5. 17:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár nekem 5 hónapos, de én is elkezdtem a kóstoltatást, most váltottam ki a délutáni étkezést. Most így néz ki a napirend:

kelés 6-7; ilyenkor elvan apával, fél8 felé cici

ebéd 12 körül; gyümölcs+cici

uzsonna 4 körül; szilárd kaja+tea

fürdés után, f8 felé cici

Azután játszik apával, olyan 9 felé elalszik.


Van, hogy ébred még egyszer 11 felé, de egyre ritkábban. Így "fő szabály" szerint csak 4 étkezése van.


Szerintem nem kell ébreszteni, én feleslegesnek tartom ilyen esetben.

A napirendje folyton alakul, ez normális.

2012. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!