Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős korban nyúlnak a...

Milyen idős korban nyúlnak a tárgyakért a babák?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3,5 hónapos. Ha kezébe adom a dolgokat megfogja és nem engedi, de ha elé teszek valamit még nem nyúl utána, és nem is látom, hogy próbálkozna. Vagy még ráér ezzel?
2012. márc. 5. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kihúztam eg yzsinórt, arr atettem mindenfélét, kis csengőt is. Rájött, hogyha kalimpál, akkor csörög. Nagyon tetszett neki! De nem tudom, mekkora volt.
2012. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idosen normail amit csinal. Enyem 5 honapos mostanra jutott el oda hogy mar egy kezzel is nyul dolgokert akar hason felve is, de van hogy meg o sem engedi el. Nekunk van ilyen jatszohid vagy mi a neve amit fole kell tenni es lognak rola csorgo dolgok, azokat o is piszkalta mar ennyi idosen de abban ,meg nem volt sok tudatossag. Most mar a labaval is csorgeti:)
2012. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hónapos. Kb 1 hónapja nyúl úgy dolgokért, hogy ott vannak a szeme előtt; pár napja oldalra is.

Még ráér :-)))

2012. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sumergo ***** válasza:
4 hónapos múlt a lányom, a napokban kezd tudatosan nyúlni a tárgyakért, hát nem mindig sikerül még, de szorgosan gyakorolja. :-) Ha nem sikerül, akkor még beszélget is nekik, hogy segítsenek már! Nagyon cuki!!
2012. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam holnapután lesz 4 hónapos és kb.két hete nyúl a dolgok után,főleg ha elé teszem a játékait.Mikor kézben van akkor meg az egész kis testével menne a kiszemelt dolog után :D
2012. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint még nem vagyunk lemaradva:)
2012. márc. 5. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de hogy vagytok lemaradva. Kérlek te is felejtsd el ezt a lemaradási témát. Itt az oldalon sok baba már 3 hónapos korában ül, megy vagy épp Petőfit szaval.

Az én lányom 4 hónapos 1-2 hetes volt mikor tudatosan nyúlt tárgyakért. Nincs lemaradva. Dehogy is. Némely csöppség izgágább, némelyek lustábbak. "Valójában minden gyerek más és más, és mindegyik más tempóban fejlődik. A mozgásfejlődés üteme részben öröklött dolog, részben függ a baba alkatától és motivációjától is."

2012. márc. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos a kislányom. Néhány napja, ha elé tartom valamelyik játékát érte nyúl, és kiveszi a kezemből! :)
2012. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!