Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok olcso babakocsit venni?

Hol tudok olcso babakocsit venni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy milyen márkájút szeretnél, milyen felszereltségű legyen, új-használt, továbbá merre laksz.
2012. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én is azt szeretnék 40.000ft.ból többfunkciós,babahordozóval,ami ráadásul jól is néz ki...nehéz ilyet találni

de,hogy választ is adjak a kérdésedre én szoktam figyelni hol-mi van leárazva mi érné meg a leginkább,aprod.hu-n vannak elég jók -jó áron ha te még olcsóbbat akarsz

2012. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok egy a lényeg lehessen a fogoját átforgatni és kisfiunak kellene a többi nem lényeg!!!!!
2012. márc. 6. 10:56
 4/12 anonim ***** válasza:

teszveszen vannak olcsók, de aminek átfordítható a tolókarja az baromi nehéz ha bkvzol vedd figyelembe..

ha könnyebb babakocsi is jó..lehet napernyőt tenni rá..

2012. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen de Én szeretem látni :-) nekem ez a lényeg hogy elöttem legyen!!!! Lehet ez butaság de ezért szeretnék olyat!!!
2012. márc. 6. 11:20
 6/12 anonim ***** válasza:
babyoutletet nézd meg..
2012. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekünk Kunert VIP volt,én imádtam.A Vateráról rendeltük,most 30000Ft.Babahordozót lehet hozzá rendelni 11000Ft-ért,még akkor is 41000Ft.Én nagyon szerettem,strapabíró,sok minden van hozzá,el is tettem a 2.babának.Nagyon sokféle színben van.

A vateráról nem tudok linkelni,valamiért nem sikerül,ott nem ilyen fényes a kereke.

[link]

2012. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

A Vaterán utánvétellel megtudod rendelni.Nem kell előre utalni és 2 nap alatt megjön.

2012. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Olyan is van ami egy váz és rá lehet tenni a sportrészt meg a mózest mindkét irányból.Akkor is látod a babád.Ezek könnyebbek mint az átfordítható tolókarosak.Pl.ez:

[link]

Használtan olcsók a teszveszen vagy a vaterán.

2012. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Aha egy ilyen tök jó lenne köszi!!! :-)
2012. márc. 6. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!