Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka itt, akinek...

Van olyan anyuka itt, akinek a babája volt neurológiai vizsgálaton, és a "lebegő ültetést" nehezen tudja csak megcsinálni?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam már 2 hós,és ez az egy reflexes mozgás,ami nem mindig megy neki.Van nap,hogy simán,minden tornánk alkalmával,és van,hogy egyáltalán nem csinálja.Tapasztalatok?
2009. jún. 9. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 2 hós (volt 1 hete) a kislányom, és mi pont emiatt járunk mozgásfejlesztő tornára. A lebegőülés nemigen megy neki, most azon dolgozunk, hogy javuljon. :-)
2009. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csináljátok a Katona módszert,meg Dévény-tornára is jártok?

Mert mi igen,és úgy látom,hogy jobban megy már neki,de persze amikor kontrolon voltunk nem csinálta a dokinak...

Ettől függetlenül olyan dolgokat tud már megcsinálni,amit még nem is kéne neki. :-)

2009. jún. 9. 13:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de milyen az a lebegő ültetés?
2009. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A levegőben tartod a babát úgy,hogy ülő helyzetben van,a combijánál kell fogni,a popsija a tenyeredben van.Innen kell felegyenesednie,és tartania a fejecskéjét. :-)
2009. jún. 9. 13:15
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Mi ugyan elmúltunk egy évesek, de ezt nekünk is kellett anno. Talán az egyik leghatásosabb mutatványunk volt, nagyon hatékony, szóval ne add fel, megéri!
2009. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
13.12es vagyok. Köszi. Mi is sokat gyakoroltuk anno, most 5 hósak vagyunk. Szerintem gyakorlás és menni fog. Nekem szerette a babám.
2009. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,és főleg a bíztatást!Rajta vagyunk,hogy jobban menjen,és remélem így is lesz! :-)
2009. jún. 9. 13:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy kérdezek, de a dévényes gyógytornász mutatta meg ezt a lebegő ülést? Mi is járunk, immár 3 hónapja (lassan 6 hónapos a fiam), de nálunk ilyenről szó sem volt, sőt a fejlődésneurológián sem vizsgálta így a doktornő.
2009. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem a Dévényes mutatta,hanem a neurológián nézték így.Nem kell csinálnod neki,ha nem mondta orvos!Feleslegesen ne erőltesd neki.Nekünk azért kell csinálni,mert az orvos úgy látta jónak,ha gyakoroljuk,hogy menjen neki. :-)
2009. jún. 9. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!