Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki szoptatás alatt a Norbi update módszerével próbál fogyni? Vagy valamilyen más módszerrel?

Figyelt kérdés
Természetesen nem drasztikus fogyókúrára gondolok, hiszen semmiképp sem szeretném, ha a tejem elapadna, de 10 kg plusz van rajtam, és nem jönnek rám a ruháim.
2012. márc. 6. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én most akarok nekirugaszkodni. Terhességem előtt és az elején(28 hétig) így étkeztem, persze nem szigorúan...azért krumplit, rizset, teljes kiőrlésű kenyeret ettem (csak mértékkel). Aztán a terhesség vége felé már nem bírtam tartani... Holnap lesz 6 hetes a babám, 4-5 kg van pluszban. Nem feltétlenül fogyás a célom, mert szoptatok, hanem nem szeretnék a szoptatás alatt további plusz kilókat felszedni. Az alakom érdekében pedig elkezdek lassan tornázgatni....
2012. márc. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de lehet most lepontoznak ezért: de hogy vagy képes szoptatás alatt fogyókúrázni, ráadásul Norbi updatees dolgokkal. Szerintem tele van káros anyagokkal amit a babád is megkaphat. Egyél sok gyümölcsöt zöldséget hússal, sok folyadék, és kevesebb szénhidrát. Tornázz a babáddal. És el fog tűnni, a szoptatás amúgy is egy nagy kalória minusz.
2012. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ha nekem szólt a válasz: Te tudod mi az az update? Semmi olyan dolgot nem veszek/eszek meg ami előregyártott(nem is lenne rá pénzem). SŐT! NEM IS FOGYÓKÚRÁZOM. Eszek rendesen, változatosan húst, zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket, csak cukrosat nem, illetve szénhidrátot is minimálisat...és emellett tornázni fogok.
2012. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj a 10 kg-on, le fog menni neked, csak türelem kell hozzá. Ha ezen stresszelsz a gyerkőc is megérzi. Nem bántani akartalak a véleményemmel. Nem neked ugrani! Csak vélemény volt. Tudom mi az update, és ha a termékek nélkül csinálod akkor oké. Sokat fog segíteni a sok séta és a torna.
2012. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy nem is a kérdező vagy! :D
2012. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Mégis milyen káros anyagokra gondolsz? Ismered a módszert? Ismered a termékeket?
2012. márc. 6. 12:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Arra gondoltok, hogy miket lehet a különböző napszakokban enni? Azzal szerintem nincs gond.

Viszont a Norbi termékek tele vannak édesítőszerekkel meg szénhidráthelyettesítő cuccokkal. Én inkább eszem csökkentett adag cukrot, mint ezeket a műizéket.

2012. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az édesítőszerek károsak a babának? Tényleg kíváncsi vagyok, nem kötekedni szeretnék. Csak mert olvastam, hogy a finomított cukor egy fokkal sem természetesebb, sőt. Meg van különbség édesítőszer és édesítőszer között is.
2012. márc. 6. 13:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Az édesítőszerek tele vannal rák keltő anyagokkal! Én megfontolnám a folyamatos evését!
2012. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7., vagyok, tényleg nem tudom. Szerintem majdhogynem ahány cikk, annyifélét mond.

Az mondjuk vicces volt (de elgondolkodtató is), amikor legalább 4 ismerősöm mondta egymástól függetlenül, hogy megf*satta őket a norbis túró rudi... :-))

2012. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!