Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Atopias dermatitiszes babak...

Atopias dermatitiszes babak anyukai! Mikor, mivel kezdtetek hozzataplalani a babaitokat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 5 és fél hónaposan kezdtem hozzátáplálni, mivel bukós így nem almával kezdtem, a sav miatt visszajött volna tuti. Ezért krumplival akartam kezdeni, de azt nem ette meg, ordított :), uh sütőtököt kapott, azt imádja a mai napig, aztán répát, később raktam bele almát, céklát....

Most 8 hónapos, és mindent szeret mostmár (még a krumplit is:)

2012. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4. hónap, alma , barack

de mindegy, nem a kaja okozza nálunk, hanem a hideg, száraz idő, csak télen jön elő

ajánlom nektek a shea vajat, nagyon jó rá

2012. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is 4 hónaposan kezdtük, és nálunk sem jön ki kajától. Ahogy előttem is írták, a hideg idő tesz neki a legrosszabat, meg ha nyáron nagyon megizzad.
2012. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom! nalunk a tejtermekek okozzak(amit en fogyasztok)
2012. márc. 14. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
honnan tudod? volt vizsgálat?
2012. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
onnan, hogy ha nem eszem semmit amit tejfeherjet tartalmazzon, akkor szepen elmulik es akkor jon megint elo, ha eszem. konzultaltam allergologussal, 5 honapos, ilyenkor nem erdemes laborvizsgaltot csinalni, foleg ha szemmel lathato az ok.
2012. márc. 16. 14:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!