Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan van ez a babám nemi...

Hogyan van ez a babám nemi szervével? Mit csináljak vele? Kislányom van. A doki azt mondta, hogy fürdetésekkor húzzam szét a külső szeméremajkait, hogy nehogy belül ott benőljön.

Figyelt kérdés

Hogyan kell ezt értenem? Kétszer rákérdeztem, de már hülyének tűntem.

Segítsetek! Mit hogyan csináljak?


2009. jún. 9. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Keress sürgösen másik orvost, ilyet még nem hallottam.
2009. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor se fog benőni, ha nem húzogatod.. legalábbis én egyik lányomnak se csináltam és nem nőtt be. Amikor a fürdetés előtt leveszed a pelust, alaposan töröld le az esetleges kakit, popsikrém maradékot. Arra figyelj, hogy mindig fentről lefelé törölgesd, hogy véletlenül se kerüljön széklet a nemi szervébe vagy a húgycsőbe.
2009. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Valóban szét kell húzni kicsit,de nem azért hogy ne nőjön be.Hanem mert a pisi és főleg a kaki megáll ott és fertőzést csinál.A kis és nagy szeméremajkak és a hüvelybemenet (CSAK A BEMENET) környékét minden tisztába tevéskor meg kell törölni,főleg ha kakilt.ÉS fürdéskor megmosni finoman,nem szappannal.
2009. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Nem mondott teljesen hülyeséget az orvos. Igen, a lányok nunija összenőhet és benőhet. Ez a túlzottan hámképző a popsikrémnek "köszönhető" (Neogranormon, Sudocream és társai). De nem kell erőszakkal szétfeszegetni, bőven elég, ha arra figyelsz, hogy a nagyajkai közé ne jusson popsikrém.

2009. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. jún. 9. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz tényleg van ilyen!!!
2009. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem lányaim vannak és nem volt ilyen problémánk. de mivel én is itt olvastan erröl a dologrol rákérdeztem a védőnőnél és azt mondta hogy ilyen nincs eletleg ugy születik a baba. Most már én se tudom hogy van vagy nincs ilyen.
2009. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztosíthatlak kedves utolsó, hogy sajnos van. A lánykámnak semmi gond nem volt a cuncusával, most egy éves és a kisajkai elkezdtek összenőni :( Egyelőre még nem lehet vele tenni semmit (túl azon, hogy extra figyelmet fordítunk, hogy ne kerüljön kence a cunciba), de lehet, hogy orvosi beavatkozásra kell sort keríteni.
2009. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!