Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyeden lévő Anyukák, jelentkez...

Gyeden lévő Anyukák, jelentkezett már valaki közületek otthonról végezhető internetes munkára?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elméletileg nem szabad, de borzasztóan kevés a gyedem, valamiből pedig élni kell(ene). Mennyire átverés? Leírnátok a tapasztalataitokat?
2012. márc. 7. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Amivel találkoztam,az mind "ráfizetős" lett volna! Íme néhány példa:

A környéken kerestek nem tudom már milyen megnevezéssel munkát,ha érdekelt az állás,e-mailben kellett pontos leírást kérni. Na,mi kértünk... legyen net,legyen skyp vagy telefon. Sózz rá emberekre nem tudom már mit-pedig 2 hónapja akadtam rá... A munkával járó számlát magadnak fizeted ki,és persze jutalékos fizetés lett volna.

Egy másikat itt az oldalon ajánlott egy anyuka,aki állítólag maga is csinálj,szövés. Tök korrektnek tűnt a dolog,sms-ben kellett elküldeni az e-mail címünket,ahova tájékoztatást küldtek. Akkor derült ki,hogy amit biztosítani tudnak szövőszéket,majdnem 200 ezerbe kerül a dolgozni vágyóknak,a betanítás is majd 10 rugó,és hogy érte jönnek az anyagért is pénzedbe kerül.

Most ez a kettő jut eszembe,ami nagyon bennem maradt,ha itthon lenne a Párom,már sorolná is a többit,mert mi meg Neki kerestünk melót- akkor én a Tgyás -ra vártam. Most már én is vállalnék bármit ami nem ráfizetős,mert gyes-en vagyok,és lassan a végrehajtókat várom- a Páromé minden fizetni való,Ő most messze talált munkát,nem jár haza...


Sok sikert!!


Üdv: 3 lányos

2012. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Én olyat találtam, hogy csak hirdetéseket kell feladni és válaszolni rájuk. Most jelentkeztem rá, állítólag semmit nem kell fizetni, nem átverés. De hát egyik sem az :-)

Kíváncsi leszek rá!

Szép napot!

2012. márc. 7. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,megkérdezhetném mit ez a munka amit te írtál.én gyesen vagyok,igy jó lenne valami kis plussz.
2012. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az expressz.hu-n találtam az otthon végezhető (vagy valami ilyesmi) kategória alatt, és egyelőre azon kívül, hogy hirdetéseket kell feladni, semmit nem tudok. Most várom a válasz e-mailt. Sok ilyen hirdetést találtam, szerintem jó párat ugyanaz adott fel, más e-mail cím alatt.

Kedves második válaszoló!

Nem szeretnék olyan munkát, ahol ismerősöket, nem ismerősöket kell meggyőznöm arról, hogy milyen jó ez+az a termék, és minő véletlen, nálam pont meg tudják rendelni.

De azért köszönöm! :-)

2012. márc. 7. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyukám is csinál egy ilyet,a GDI internetes csomagját kell reklámozni. A beregisztráltak után kap pénzt. De havi tagsági díj van (10 dollár). Ez 2-3 hónap után térül meg.
2012. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!