Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesseg alatt a megszelesede...

Terhesseg alatt a megszelesedett csipom meg visszaall a regi meretere? 6 honapja szultem es 1-2 meretnyit szelesedtem es a hasam sem huzodott meg vissza.

Figyelt kérdés

36rol 38/40es meretre.

80szazaleka a nadragjaimnak mar nem jon fel ram.

Tartogassam meg van ra esely hogy visszaferek belejuk vagy kiramolhatom orokre? Elegge bosszant, persze a baba minden "aldozatert" karpotol.


2009. jún. 9. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajna én is csípőre hízok legjobban és innen szinte a legnehezebb leadni... Mozgás nélkül szinte lehetetlen. nekem az intenzív step aerobic vált be, 5 hónap alatt 10 kilót fogytam. Ha szeretsz futni, az is jó. Tehát rá esély, de tenni kell érte:(((
2009. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

gratulalok!

szoptatas alatt mar "steppeltel"?

2009. jún. 9. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb 1,5 év, amíg visszarendeződnek a csontok. Ne idegeskedj, nem maradsz így. :-)
2009. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az első válaszadó nem szoptatott vagy rengeteg teje lehetett!? Én szoptatás mellett nem igazán ajánlom az ilyesmit, mert egyáltalán nem tesz jót a tejtermelésnek!
2009. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Természetesen nem szoptatás alatt. Babám elmúlt 8-9 hós, és már (sajnos) nem szoptattam. Mivel én terhesség előtt is jártam stepelni, és szüleim vigyáztak addig a babámra, megtehettem, hogy hetente 1-2x eljártam. Így kb 5 hónap alatt sikerült visszafogynom.

2009. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, bele fogsz ferni a regi nadragokba. Nekem kb. szules utan 8-9 honappal jottek ram a regi nacik, addig nem. Most mult 1 eves a kisfiam, a hasamon a bor meg mindig elegge nagy, de a csipom visszament az eredeti meretre. Szoval adj meg idot magadnak, hiszen 9 honapnyi terhesseg utan legalabb ennyi ido kell, hogy visszaalljon a kozel eredeti mereted.
2009. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
23:02 tol kerdem mennyire volt megszelesedve a csipoje az "eredetihez" kepest?
2009. jún. 10. 08:24
 8/8 A kérdező kommentje:

11hos a babam es meg nem jok a nadragjaim :((

a hasam mar jol visszahuzodott, de kellett neki az a 9-10 honap

2009. nov. 1. 22:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!