Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a 2 hónapos babámat...

Baj ha a 2 hónapos babámat születése óta úgy fürdetem, hogy a gyógyszertári fürdetővel megfürdetem és nem kenem se be utána semmivel? A bőre normál, nem száraz.

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem baj. Én is így csinálom. Minek kéne bármivel kenni, a fürcsikrém pont erre való. Miért gondolod, hogy baj???
2012. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos fiacskámnál ugyanígy csinálom. Nem kell rá semmilyen kence-fice. Heti egyszer teszek paraffin olajat a vízébe és ennyi. Gyönyörű puszilgatni való bőre van! :-)
2012. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, én sem kentem sose. Se az olajozást nem értettem, mire való, sem a hintőporozást. Sose volt semmi probléma a bőrével, szép, puha, selymes.
2012. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak mert több helyen olvastam, hogy kenjük be a hajlatokat. A fürdető se jut mindenhova, csak a víz, mert gyorsan kell fürdetnem, mert annyira ordít szegénykém.
2012. márc. 11. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges lenne mindenféle kencével kenni a babát, semmi szüksége rá. Ne aggódj, teljesen jól csinálod!
2012. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Off: ha nagyon sír fürdés közben, próbáltad máshogy fogni? (Kislányom is eleinte sírt nagyon, mert "háttal" fürdött, mert ugye úgy "kell" fürdetni. Megelégeltem, és hassal tettem vízbe, a hasa alatt volt a karom. na, onnantól nem volt sírás fürdés közben)
2012. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem baj. Miért kellene kenni!? Jól csinálod.
2012. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha normál a bőre, nem kell kenni semmivel pluszban. Az én lányomnak száraz lesz a bőre, ha nem kenem neogranormon testápolóval. Meg a hajlatokat, nyakát szoktam hintőporozni.
2012. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!