Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor cseréltétek le a...

Ti mikor cseréltétek le a babahordozót? Fiam 9,5 hónapos de még nincs 9 kg, viszont a feje+a lába már kilóg a babahordóból. Beültethetem már a 9-18 kg-os autósülésbe?

Figyelt kérdés
Kérdeztük ma a bababoltban, ahol az eladó azt mondta, az a lényeg, hogy már meg tudja tartani magát pl.: a nyakát. Járt más is így?
2012. márc. 11. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kilóg feje-lába, akkor nem tudod kényelmesen kocsiba kötni. 9 hónaposan ülni már biztos tud, szerintem beteheted nyugodtan a súlytól függetlenül a nagyobba...
2012. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az a véleményem, hogy ha stabilan tud ülni, akkor már ültethető a 9-18 kg-os ülésbe. Ellenkező esetben nem, illetve az is szempont még, hogy van-e szűkítő az ülésben a fejrésznél, s dönthető-e maga az ülés. Ha dönthető, akkor meg van oldva, mert nem kell ülnie. Egyébként is jó, ha dönthető, mert ők még gyakran elalszanak az autóban.

Az én kisfiam 9100 gramm, és most cseréltünk autósülést, de ő már 14 hónapos, mert korababa volt, tehát nálunk csak a súlya kisebb az átlagosnál.

2012. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1 évesen cseréltük le, akkor volt pont 9 kg.

Nagyon hamar kinőtte ő is a hordozót - inkább a lába lógott ki -, de valahogy csak akkor jutottunk el addig, hogy lecseréljük.

Én a helyedben már beleültetném.

2012. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi fél évesen cseréltük le!78cm volt,és kilógott mindenhol belőle!Miveltudott ülni 9-18-ast kapott!Dehanem tudott voltna akkor meg kellett volna vennünk a 0-18-as ülést!Mert hakilóg belőle nem biztonságos!


8890gramm volt fél évesenamúgy a lányom!

2012. márc. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
most cseréltük le a napokban 10hónapos a fiam és 10 kg 78 cm!már szépen stabilan ül úgyhogy lecseréltük!Már elég régóta lelóg a hordozóból,de sosem sírt,hogy nem kényelmes pedig már 2 hónapja szépen ül szóval lecserélhettük volna,de én még nem mertem!
2012. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én is ebben a cipőben vagyok. Kilóg mindene,az alsó súlyhatár már megvan. Viszont nem ül egyedül. Így még nem merem beletenni gyerekülésbe.

8.5 hós anyukája

2012. márc. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Addig,amíg nem áll stabilan,csak dönthetőbe szabad tenni.
2012. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja ezt gyógytornász mondta,pláne,ha hosszabb ideig kellene benne lennie.
2012. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!