Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehetnek pici pöttyök a...

Mitől lehetnek pici pöttyök a kukiján és a zacsiján?

Figyelt kérdés
babám 10 hónapos,8 foga van...most jönnek a hátsók.Hol vannak pici pöttyök a kukiján vagy eltünnek.

2012. márc. 12. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Új pelenka?
2012. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5 hónapja ugyanaz
2012. márc. 12. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt,néha eltűntek,de mindig visszajöttek.Pelenkakiütés volt,pedig mi is elejétől ugyanazt a pelenkát használtuk,mégis csak később jöttek ki.Váltottunk pelenkát és szépen elmúltak a kiütések,nem jöttek elő többet.
2012. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fogzásnál megváltozik valamelyest a székletük kémhatása.

Lehet, hogy ezért van. Javaslom, hogy kérdezd meg a gyerekdokitokat is, ill hátha felir külön krémet erre.

Persze én a pelusváltást is megpróbálnám.

2012. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak ugyanez a tünete van, kb 3 hónapja. Csak neki nem apró pöttyök, hanem inkább kicsi piros foltok. Elvittem a gyermekorvoshoz, megnézte, és nem volt rajta akkor éppen egy sem! Elég ciki volt, de mindegy, megvizsgálta, és azt mondta, nincs ott semmi, semmi gond. Estére otthon megint kijött rajta. Én már nem viszem újra, a zacsiját bekentem lehelet vékonyan neogranormonnal, ott nem jött azóta folt elő. A fütyijét nem merem, mert a neogr. hámosít, nehogy letapadást okozzon. Megpróbálom én is a pelenka cserét.
2012. márc. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4 hónapos, nekünk is volt. Pici pöttyök, azt mondta a doktornő gomba, és levegőztessem sokat mert bemelegszik és attól van, pedig nagyon gyakran cserélek pelust is. Canestent kellett vékonyan kenni rá, mikor azt már majdnem beszívta jöhetett a popsikrém de az is csak vékonyan, mert az se jó ha vastagon kenjük. Nekünk 2 nap alatt elmúlt.
2012. márc. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!