Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisfiam kirágta a...

Másfél éves kisfiam kirágta a nuk cumiját, vettem neki másikat, de az nem vakondos, hanem micimackós, ezért nem fogadja el. Hol vegyek ugyanolyan vakondosat? És ha találok azt elfogadná? Vagy ez azt jelenti h leszokott a cumiról?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 16:28
 1/8 anonim válasza:
0%
Tudtad,hogy a gyerekeknek csak 6hónapos korukig ajánlott a cumi?Szerintem szoktasd le a kisfiad!
2012. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy szivat, és neki csak olyan kell. Vagy veszel valahol olyat, vagy hagyod, és beletörődik.
2012. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy micis, vagy nincs cumi alapon, lehet hogy a cumiról való leszokást meg is oldottad. :) Hihetetlen akaratuk van. :)
2012. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy a figurával van a baj, hanem az ízével, formájával stb. Arra akarok kilyukadni, hogy azt szokta meg, a másik nem kell neki. Mert annak új az íze. De az is lehet, ha veszel neki egy ugyanolyat, azt fogja szívni, ha nem, akkor vagy szépen lassan elfogadja, vagy leszokott a cumiról.:)

Mi az etetőcumival jártunk így, de aztán elfogadta szerencsére a másikat, de nem könnyen.

Az első válaszolónak pedig annyit, hogy a cumit egyáltalán nem ajánlják, nem hogy 6 hós korig. Ha valaki beadja a gyereke szájába, még akár 2 éves korában is, ahhoz senkinek semmi köze, majd leszokik. Én még nem láttam cumizó felnőtt embert!

És bocsi, de ezt is le kellett írnom, mert elég rosszindulatúnak tűnt a kérdező felé, úgy csinál, mintha a kérdező kb mérgezné a gyerekét vele. Az én fiam is cumizik és 17 hónapos!

2012. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd csak:


[link]

2012. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, remélem tudtam segíteni :)
2012. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi a gyógyszertárban vettünk, kiraktak elém legalább 100 darabot, és kiválogattam a micimackósokat :) meghagytam a kisvakondosokat :P
2012. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon kedvesek vagytok:)) Szerintem is azzal van gond,h új a cumi,de mindenesetre megpróbálok beszerezni egy ugyanolyat.Talán örülnöm kéne h leszokik róla,csak még korainak tartottam,olyan aranyos volt cumisan:)
2012. márc. 13. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!