Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom hogy míg a baba...

Honnan tudom hogy míg a baba nem eszik teljes adagot hozzátápláláskor mondjuk gyümölcsből hogy utána mennyi tápszert csináljak még neki? Egyáltalán mennyi egy teljes adag üveges bébiételből és magam készítette pl reszelt almából, krumpliból?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy adag szilárd(abb) étel kb. 150-200 gramm, de van aki többet van aki kevesebbet eszik. Én úgy csináltam, hogy először teljes adag tápszert készítettem és ha láttam, hogy nem fogy el teljesen, akkor másnap annyival kevesebbet. Végül kb 2-3 hét után a tápszert vízre, teára cseréltem.
2009. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor először az új étel és utána a tápszer ugye?És jobb házilag elkészíteni míg meg nem eszik egy teljes adagot ugye?
2009. jún. 11. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
egyett ertek az elottem szoloval..igen eloszor a fott etel es utana a tapszer.hat en sosem adtam neki bolti fozit mindig en csinalom neki szerintem egeszsegesebb.8 hos a babom.
2009. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!