Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Marcius 2 an szuletett kislany...

Marcius 2 an szuletett kislanyom mikor vihetem ki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Szép napos időben, ha nincs nagy szél, akkor nyugodtan vidd ki.
2012. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2hetesen nem vinném még ki...még várnék vele...
2012. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én kb. 3-4 hetesen már kivinném, persze nem szeles időben.


Nekem 1 hónappal korábban születtek a gyerekeim a kiírt időhöz képest, januárban, és őket 6 hetesen már kivihettem, orvossal is egyeztetve.

2012. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem novemberi babám van, decemberben vittem ki, 3 hetesen, de mikor találkoztam egy anyukával, akinek tavaly januárban született a kicsi, azt mondta, ő 2 hetesen kivitte. Szép idő van, öltöztesd fel alaposan, és sétáljatok nyugodtan.
2012. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem febr 28-án született, és már a héten hozzászoktatom a kinti levegőhöz, és védőnői illetve orvosi tanácsra szombat-vasárnap ha tényleg 18-20 fok lesz, akkor fél órára már ki is megyünk sétálni, persze jól beöltözve.
2012. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kiviheted, szoktasd a levegőhöz, első nap csak 5 perc, majd 10 stb.
2012. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én szeptemberben szültem, nagyon szép idő volt akkor. Szerdán született a fiam, hétfőn jöttünk haza a kórházból. A védőnőm mondta, hogy csütörtökön már ablakban 5-10 percig levegőztessem, hétvégén pedig már sétálhatunk.

Szerintem menjetek ki fél órára, ilyen szép időben bűn lenne bent maradni! Ha jól felöltözteted, nem lesz semmi baja! Szép napot nektek! :)

2012. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jó időt mondtak köv. pár napra. Nyugodtan vidd ki, semmi baja nem lesz! Felöltözteted, betakarod, és kész.

Nekem a doki 2 hetet mondott, hogy akkor kezdjem a kinti levegőztetést, fokozatosan növelve az időt.

2012. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért lett 0%-os az az első hozzászóló??? Nem értem. Semmi rosszat, hülyeséget nem írt!
2012. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat. Ha tenyleg olyan szep ido lesz a hetvegen akkor par percre kiviszem.
2012. márc. 15. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!