Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit iszik 5 hónapos babátok?

Mennyit iszik 5 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
A lányom egy nap 3szor kap tápit,a tízórait már kiváltottuk,és uzsira tejpép.Inni semmit sem hajlandó.Néha pár kiskanállal tudok adni neki,de annak a java is kifolyik a szájából,nem kell neki.Szerintetek elég neki az a folyadékmennyiség,amit a tápival kap,vagy erőltessem kicsit az ivást?
2012. márc. 18. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babám kb 1,5-2 deci vizet iszik egy nap cumisüvegből.
2012. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Az én kislányom 4,5 hónapos, reggel-délben-este tápszer, tízórai tejpép, uzsonna zöldség v. gyümölcs, inni tízórainál és uzsinál kap, össz. 150-200 ml iszik ilyenkor :))

2012. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ezek szerint erőltetnem kéne.Amúgy két evés között semmi baja,nem nyűgös.Ha szomjas lenne, "szólna",nem?
2012. márc. 18. 17:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja,és cumisüvegből abszolút nem iszik,csak a kiskanállal megy néhány korty.
2012. márc. 18. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg nurofenes adagolóval.
2012. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Múlt héten pont egy ilyen kérdést írtam ki én is. Az én babám 7,5 hónapos, még mindig napi 3 alkalommal eszik tápszert, általában 180 ml körül, pedig 210-et készítek neki. Ő tízóraira eszik tejpépet, gyümölcsöt vagy babakekszes, gabonás gyümölcsöt. Uzsonnára pedig főzelék, vagy natúr vagy husival. De hogy inni nem akar.

Nekem azt tanácsolták, hogy próbáljak neki gyümölcslevet vagy teát adni, próbáljam itatópohárból, sima pohárból, cumisüvegből. Semmi sem válik be. Tegnap nagy nehezen 30 ml-ert meg ivott. És nap mint nap száraz a pelusa. De egyébként nagyon jó kedvű, játékos, mosolygós.

Én már nem tudok mit kitalálni, ha van tapasztalatod kérlek oszd meg velem.

2012. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!