Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen programokat lehet...

Milyen programokat lehet csinálni egy 2,5éves és egy 9hós babával?

Figyelt kérdés

Annyira félek h a 9hósom nem fogja bírni a mászkálást ezért még nem igazán vittem el sehova játszótéren kívül de szeretném ha ő is velünk lenne.Tapasztalatok?

Voltunk fürdeni hétvégén de a kicsit nem vittük pedig annyi baba volt ott...csak én parázok ettől??:(


2012. márc. 20. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Állatkertbe elviheted őket!Barátnőm babája 8 hósan volt először és nagyon élvezte!Az én babám csak 7 hetes,de én is el fogom vinni amint tudom.Minnél több inger éri annál gyorsabban fejlődik!Fürdeni is elviheted,csak figyelj a bőrére,mert a klóros víz nagyon kiszáríthatja!
2012. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen korkülönbség van a gyerekek között. A hosszú hétvégén négyesben voltunk a Budakeszi Vadasparkban, a Várban, a Margitszigeten. Mindig úgy mentünk, hogy a pici evés után legyen, így kicsit nézelődött, és ha elfáradt, beletettük a kenguruba, ő aludt, mi meg sétáltunk. Nem mondom, hogy egyszerű két picivel, de szerencsére már az öltöztetés nem vett el fél órát az időből.
2012. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!