Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Recaro Akuna babakocsiról...

Recaro Akuna babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés
Könnyű, megbízható, strapabíró babakocsit keresek. A neten nézegetve ez elég jónak tűnik! Van valakinek személyes tapasztalata a babakocsival kapcsolatban?
2012. márc. 20. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Még a neve is gagyi..
2012. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a kocsi nagyon gagyi egyik ismerősömnek ilyen volt egy hónap után már nyekergett mintha már legalább 3 gyereket kiszolgált volna a nap nagyon hamar kiszívta és csúnya fakó lett a nyiklik nyaklik egy idő után nagyon rosz ha igazán strapabíró kocsit szeretnél ajánlom neked az ABC design astro tipusú babakocsit nekem ilyen van 3 részes hordozó rész mózes és sport rész csrélhető elemek a vázon tolásirány állítható nem a kar mozgatásával hanem az elem kiemelése és átfordításával a sportrész 180 fokig dönthető tehát ha a nagyobb baba elalszik benne el is tudod fektetni és ez a kocsi tényleg jó nem olcsó de ez ki fogja szolgálni a babádat még ha kistesót terveztek azt is
2012. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak üzenem, hogy a márka nem annyira gagyi attól, hogy ő nem ismeri...

Mindegy, amúgy is olyanok válaszát várom, akik próbálták! A második válaszolónak köszönöm, a következő a listámon az ABC babkocsi, csak körbe akarom járni a témát, mielőtt megvesszük!

2012. márc. 21. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is gondolkoztam ezen a kocsin, Én mondjuk csak jót hallottam róla. Amiért végül "lemondtam" róla az azért volt, mert kicsik a kerekei. Mi elég sokat fogjuk "nyúzni", nekem nem jó egy ilyen helyes kis városi kocsi.



Az első hozzászólónak csak annyit.

A RECARO cég hosszú évek óta gyárt üléseket (autókba). Limitált szériás kiadásokat gyárt, sport üléseket, rally autókba. Elég nagy nevű és megbízható cég. A mi kocsinkba ilyen ülés szett van, nem csak limitált, gyönyörű, kényelmes, hanem sajnos drága is. Egy pár éve gyárt babakocsikat, és kocsiba üléseket a babák részére.

Szóval amihez nem értesz, járj utána!

2012. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadónak igaza van abba hogy a recaro autósüléseket és egyéb termékeket is gyárt de ez a babakocsi sajnos nem a legjobb és ezt tudom hisz láttam is hogy menyit szenvedett vele a barátnőm aki ilyen kocsit vett nekünk is az alfánkba ilyen van és hááát meg kell mondjam az ára nagyon borsos volt de megérte egy igaz sport kocsiba igazi spot ülést venni és miután a kocsink is limitált szériás ezért az ülésnek is annak kell lennie :) 2. válaszoló voltam
2012. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont az autósülések hírneve volt az, amiért ezen a babakocsin elgondolkodtunk! De hallottam már olyat is, hogy csak a nevüket adják a babakocsihoz, nem ők gyártják! Azt hiszem, ABC Design kocsi lesz a vége..
2012. márc. 27. 06:48
 7/7 anonim válasza:

Szerintem nagyon szuper babakocsi, nem hírból hallottam, nekünk ilyen van.

Nem gagyi, nem nyikorog, könnyen kezelhető. A biztonsági ülés zseniális, könnyen beköthető, mosható a huzata és az egyik legbiztonságosabb a tesztek alapján.

A mózeskosár kényelmes, nagy, praktikus.

Az állvány könnyen csukható, nyitható, nem cseklik-nyaklik.

A lányom négy hónapos, használjuk eleget, megyünk rengeteget és csak jókat tudok mondani. Webshop-ból rendeltük, Németországból, így jóval olcsóbb, mint itthon.

Az összes 100ezer körüli travel system babakocsi, biztonsági és kényelmi szempontból szerintem sehol sincs ehhez képest.

2012. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!