Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónaposan használhatjuk ezt...

4hónaposan használhatjuk ezt a babakocsit?

Figyelt kérdés

Májusban lesz 4hónapos a lányom. Most van egy nagy babakocsink ami inkább egy tankra hasonlít, és arra gondoltam, hogy májusban már jó idő lesz és lecserélem azt a tankot erre a babakocsira.

Bele lehet már akkor tenni? Nem teljesen vízszintes, csak majdnem.

[link]


2012. márc. 22. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
szomszédunknak ilyen van de ez teljesen dönthetö. én kölcsönbe kaptam és a balkonon altattam benne lányomat sokszor. de kilóra ez sem egy kis kocsi, söt szerintem 15 kiló tuti van.
2012. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyen kocsim van. Igaz, hogy nem lehet vízszintesen dönteni, de sz.tem egy 4 hós babát már belel lehet tenni.

2012. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez a babakocsi mindenhogy kisebb mint amit most használunk. Ez könnyebb is és szerintem több boltba is beférek ezzel mint a mostanival :D

Egyébként jól láttam, hogy nem lehet átfordítani a tolókart?

2012. márc. 22. 14:09
 4/6 A kérdező kommentje:

és még egy kérdés.

El tudná nekem valaki szájbarágósan mondani, hogy hogyan kell összecsuki? Sajnos nem boldogulok vele. Akitől kaptuk csak annyit mondott, hogy 1kézzel is összelehet csukni, mert csak meg kell valamit húzni és rá kell lépni. Nekem egyáltalán nem megy.

2012. márc. 22. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Ze9JQFTZ0II


És 0:11-től:

http://www.youtube.com/watch?v=EWLmYGRQLQg


Remélem tudod hasznosítani a videókban látottakat! :)

2012. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi most válltottunk Giraffe club+babyhordozós babakocsira mert a miénk is túl nagy volt,mi május 2-án leszünk 4 hónaposak, és már most is azt használjuk.
2012. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!