Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a Kincses vezetékn...

Szerintetek a Kincses vezetéknévhez milyen fiú és lány nevek illenek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 06:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Végül is, az Anikónál és a Krisztiánnál maradok. :)
2012. márc. 25. 19:55
 12/16 anonim ***** válasza:

Kevin nem tetszik, a Kíra szép.

Veronika tetszik, a Krisztián nekem nem tetszik.

Az a lényeg, hogy neked tetsző neveket találj!

2012. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen, de tudod nekem fontos a név jelentése, de nem csak pár szóban. Ha a google-be beírod, hogy "Krisztián név jelentése", akkor ott kidob egy leírást is mellé, nem csak a jelentését. Szerintem nem hülyeség. Tapasztalatból mondom.
2012. márc. 28. 08:30
 14/16 anonim ***** válasza:
Hááát nem tudom.... Az én férjem Krisztiánnak hívják, de egyáltalán nem jellemző rá a neve
2012. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagyon tetszik a Krisztián név, de a Kincses vezetéknév mellett nagyon jól hangzik :)

Az a fő tényleg, hogy te szépnek érezd. A nagylányomat "tucatnévvel" neveztem el, sokan mondták, hogy majd 5 ilyen nevű gyerek lesz az oviban, de nem érdekelt. Mert nekem nagyon tetszett és valahogy azt éreztem, hogy ez a neve :)

2012. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igazából a lány neveken gondolkodom még. Anikót választottam, a nagymamám után, de szerintem az Emese is szép név. :)
2012. márc. 28. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!