Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tartalmaz a DM-es kezdő...

Betta55 kérdése:

Mit tartalmaz a DM-es kezdő bababónusz csomag? Érdemes kiváltatni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdemes!

Nagyon sok jó kupon van benne!

2012. márc. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp! Ha másért nem, akkor azért, mert ingyen van. Van benne popsitörlő, pelenkakiütés elleni popsikrém, Libero fürdető (minták). Ezek mellett még jó pár kupon, amit fel tudsz használni.
2012. márc. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a babanapló tetszett nagyon amit kaptam benne, meg a jópofa szütyő.
2012. márc. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó kis szütyő! Benne Johnson popsikrém minta, neogranormon törlőkendőminta, Libero fürdetőminta! Dm-es babanapló! Kuponfüzet, amiben még két egyforintos kupon is van(szoptatótea,cumi) a csomó más kedvezmény mellett! Érdemes szerintem!
2012. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megy a zöld kezecske!Akkor jővőhéten kiváltom.
2012. márc. 24. 12:53
 6/6 anonim válasza:

Amilyen jó volt régen , már olyan gagyi...

Volt benne anno Neogranormon popsitörlő, Johnson's popsikrém és egy Libero fürdető, babanapló,plusz egy kuponfüzet tele nagyon klassz kuponokkal.

Mostmár van benne vagy egy Dove szappan és egy popsikrém, vagy egy Dove tusfürdő és egy Persil mosógél.A babanapló megmaradt, de kuponfüzet helyett már csak 2 db 15%-os vásárlás végösszegi kupon van benne, amit 8000 Ft vásárlás felett használhatsz fel.... :S

2012. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!