Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhető, hogy egy feszes...

Elképzelhető, hogy egy feszes vagy laza gyerek nem tanul meg járni?

Figyelt kérdés

Mármint, azért mert ez a "baja" van és nincs más szervi baja?

Mindenki megtanul, csak max. később?


2012. márc. 25. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod, hogy gyerkőcöd nagyon laza vagy feszes, akkor a gyerekorvosnak jelezd, ő tudja mit kell tenni, és a Dévény torna segíteni fog neki a mozgásfejlődésbe. Nem lesz lemaradása, ha semmi baja nincs ezen kívül.
2012. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már járunk Dévényre.

Csak lassan haladunk!

És valahogy felmerült bennem,hogy lehetséges-e,hogy pl. nem segít a terápia és mondjuk nem fog járni egy baba?

2012. márc. 25. 08:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el fog, csak kitartás kell!
2012. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs,hogy nem tanul meg emiatt járni nyugi :)
2012. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
emiatt még mindenki megtanultz járni.Viszont elkerülhető egy későbbi gerincferdülés, rossz tartásmiatti lúdtalp,fejfájás....stb
2012. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg fog tanulni járni, csak nem biztos, hogy az egy éves szülinapján már körbejárja a tortáját.Az én lányom enyhén laza a karjában, lábában, fél év Dévény torna, babaúszás, egy éves kora után heti egy HRG után eljutottunk oda, hogy 18 hónapos múlt 4 napja, de még nem jár..Részemről totál ki vagyok készülve, mert még állni is csak egy kézzel kapaszkodva tud.Már a férjem is aggódik, pedig ő nem az a fajta..Lassan beleőszülök ebbe, és nem segít az sem, hogy boldog-boldogtalan a családban, az utcán, a boltban, minden percben megkérdezi: megy már?? Már hülyét kapok!

1: nem tehetünk róla, se mi, se a gyerek

2: megtettem mindent érte, helyette nem tudom megtanulni, szóval ettől én nem vagyok rosszabb anya

3: a kicsi irányít, ő tudja, mikor képes rá

4: látta fejlődésneurológus, aki szerint egészséges, és az ég világon semmi hátránya nem lesz abból, ha később indul el.( persze anyósom okosabb az osztályvezető főorvosnál is)

5: bátortalan, törékeny kislány, aki imád mászni ráadásul

Szóval nekem hullik a hajam rendesen, de az utóbbi 3 napban robbanásszerűen beindult a mozgása, már majdnem elindult.

2012. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Aranyosak vagytok!

Nekem nem is az a lényeg,hogy egy éves korában szaladjon,hanem,hogy valamikor biztos járjon!

Kedves utolsó!

Szurkolok a babádnak!:))

2012. márc. 25. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!