Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap lehet/kell adni...

Minden nap lehet/kell adni húst (főleg csirke) a babáknak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

De hogy. Még egy felnöttnek sem kell minden nap, gyereknek meg pláne nem.

2-3 nap egy héten böven elég, habár ha minden nap jut bele sem lesz baja, de nagy mennyiségben a fehérje lebontása nehéz, plussz nem csak a cukor de a nagymennyiségü fehérje is okozhat túl gyors növekedést, hízást.

2012. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 alaszka ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy napi egyszer húsos főzeléket adjak neki, és ha már ehet sajtot, tojássárgáját, májat, akkor úgy váltogassam ezeket feltétnek, hogy hol egyik hol másik, a májat csak max. heti egyszer.
2012. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm is azt mondta, hogy naponta kapjon húst.
2012. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En olyat is hallottam, hogy reggeli felvagott, ebed husos fozi, vacsi pl. virsli. 10-12 honaposnak. Szerintem ez sok, napi 1* eleg, de ha csak heti 4* kap, az is eleg.
2012. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam mindennap,csak kb. 4-szer egy héten,bőven elég!
2012. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy valamilyen állati eredetű fehérjét mindenképp adjak. Én mindennap adok Neki húst. 21 hós a kislányom.
2012. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is azt javasolta a dokink, hogy mindennap kapjon a baba vagy húst, vagy tojássárgáját, vagy májat a főzelékbe a vastartalma miatt.
2012. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!