Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátplálás. A táblázatnak...

Hozzátplálás. A táblázatnak hisztek, vagy a bébiételes üvegen lévő X hónapos ajánlásnak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a táblázatnak. A bébiételt el kell adni, hasznuk van belőle, bár nem hiszem hogy ilyesmivel viccelnének, állítólag a bébiételekből ki van vonva az allergén "része" az élelmiszereknek, de én nem kockáztattam...
2012. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Táblázatnak.
2012. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a védőnőmre+ az üvegre ráírtakra alapozok.
2012. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen táblázat...

Én a védőnő ajánlásait követtem, így volt olyan bébiétel, amit nem adtam. Mindig jól át kellett böngésznem a címkéket, mert lehet olyat találni, hogy 8 hónapos és tejszín van benne. Azt meg azért mégse kéne adni.

2012. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sot, pl. Jo ejt sztacsatellas tejbegriz 6 honaposnak. Tej, csoki van benne.... Hat, abbol vajon hogy vonjak ki az allergen anyagokat?!
2012. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Is-is.
2012. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azért ez nem ilyen egyszerű. a bébiételeket olyan eljárással csinálják, hogy nem tartalmaz allergén anyagot. pl. azért is lehet 5 hónaposnak málnát adni, mert kivonják belőle a magát, míg te otthon ezt nem tudnád megcsinálni.


ha te főzöl akkor a táblázatot kell követni, ha bébiételt adsz neki akkor nyugodtan add az olyanokat amit csak később lehetne. de figyelni kell, hogy utána újra kell kóstoltatni, pl. amit írtam, aprómagvasokat.

de a tejes dolgok is ilyenek, a tejfehérjét szétbontják, ezért lehet korábban adni, míg tejet csak 1 éves kor után.

tehát ez nem hiszem kérdés hanem technológia :)

2012. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*magot vonják ki belőle :)
2012. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!