Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom fülét akarom kilövet...

Kislányom fülét akarom kilövetni. Mire kell figyelni utána és meddig?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék neki fülbevalót (áprilisban lesz 1 éves).

Szeretném megtudni, hogy mire kell figyelni és meddig, hogy ne fertőződjön el. Utána mikor mehet a Balatonba???Stb ötleteket szivesen fogadok!


2012. márc. 27. 12:07
 1/8 ♥Szandika♥ válasza:
Nem a legjobb nyáron átlövettetni a fület.Én már kétszer csináltattam és miután átlövik teljesen forrónak érzi az ember a fülét én télen csináltattam az egyiket a másikat nyáron de nem volt kellemes érzés.Azt ajánlom h várjátok meg az őszt és nyugotan mehet a Balatonba fürödni anélkül hogy valamitől is félni kéne :)
2012. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ♥Szandika♥ válasza:
Ja és még van hogy hónapokig gennyezik+a piszkot kidobja nem kellemes de ha alkollal átmossátok minden nap 2-szer nem kéne semmi bajnak lenni.amúgy meg télen jobb megcsináltattni mint nyáron :)
2012. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem akkor tették bele a fülbevalót a kislányom fülébe, mielőtt hazajöttünk a kórházból. Azt mondták, forgassam, esetleg Bepanthennel kenegessem, de semmi más extra. Egy hét alatt begyógyult. Persze, egy újszülött még nincs ennyi fertőzésnek kitéve...
2012. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Lövesd át neki még mostanában, nyárára szépen begyógyul, és mehet nyugodtan a Balatonba is. Figyelni kell arra, nehogy beleakadjon valamibe, kirántsa. Mi alkohollal kentük 2 héten keresztül napi 2x, és sűrűn forgattuk a fülbevalót. A mi lányunk 4 hósan kapott fülbevalót.
2012. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor lehet megvárjuk az őszt. :)
2012. márc. 27. 12:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen erre is gondoltam egyébként, hogy mostanaban kellene megcsinálni neki. Még csak most fogja megkapni a fülbevalót április elején.
2012. márc. 27. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Kislányom 3 hós korában kapta, most 7 hós. Neki védőnő rakta be a fülbevalót. Azt mondta tévhittel ellentétben: nem szabad a fülbevalót forgatni, mozgatni a fülecskéjében. Amikor átszúrta bekenegette Bepanthen Plussal, azt mondta vigyázzunk arra, hogy fürdetésnél 3 napig ne érje víz a fülét és naponta 2-3x kenegessem be Bepanthen Plussal. Így is csináltam. Azt mondta még, hogy általában 3 hétig még egy picit piros lesz körülötte a füle, de nem kell aggódni, természetes. Mi szerencsések voltunk, mert már másnap szinte észre sem lehetett venni, hogy előző nap tették bele a fülbevalót. Szerintem ne várjatok őszig, míg mentek a Balatonra addigra tuti meggyógyul, ha most beleteszitek.

7 hós kislány anyukája

2012. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És rögtön a végleges fülbevalót rakták be neki kedves utolsó?
2012. márc. 27. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!