Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőre a lányomnak hol...

Keresztelőre a lányomnak hol vehetnék kardigánt vagy pulcsit, illetve kiscipőt fehérben?

Figyelt kérdés
Ahol eddig kérdeztem nem tartanak fehér kardigánt. Csak komplett keresztelő ruhát, de még ha azt meg is venném, akkor is kellene egy pulcsi, mert rövidujjú ruhák vannak.
2012. márc. 28. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:

vatera

[link]

2012. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom most kapott egy teljesen sima hófehér kötött bolerót az öcséméktől. H&M-ben vették. Lehet, hogy kiscipőt is találsz ott.
2012. márc. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ám, de ha ezt most megveszem 1350-ért, plusz posta, ott vagyok, hogy 2000 forint.
2012. márc. 28. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:
én turkálóban vettem ruhát, cipője nem volt.
2012. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fehér body van, fehér nadrág van, harisnya van. Csak egy pulcsi és egy cipő kellene hozzá, nem szeretnék komplett keresztelő ruhát venni pláne, hogy az is rövidujjú.
2012. márc. 28. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!