Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyha áttörte a fog az ínyt,...

Hogyha áttörte a fog az ínyt, akkor mennyi idő, amíg teljesen kibújik?

Figyelt kérdés
Már látszanak a recék, lényegében a fogacska is. :)
2012. márc. 28. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is pont ebben a stádiumban vagyunk! :) én sem tudom mikor bújik elő... :S a tiéd mennyi idős?
2012. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8 hónapos a lányom. Első foga 2 hét alatt jött ki teljesen, a mellette lévő (2.) foga pedig nem egészen 1 hét alatt, de lehet kevesebb volt.

Azért tűnik úgy, hogy nem jön ki, mert az ínyük ilyenkor még megvan duzzadva, ami egyébként fáj is nekik. Ha teljesen visszahúzódik az íny, akkor fog úgy látszódni, hogy kint van teljesen.


Éppen ezért volt az nálunk is, hogy 2 hétig duzzadt volt az íny az első foga után és jött rögtön a mellette lévő is, ami áttörés után kb. 1 hétig volt duzzadt.

2012. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a bal alsó bújt ki... alig pár mm :) oolyaan cukii :) szégyenlős lett :D úúgy összezárja a kis száját amikor megakarom nézni :) Kis egérkém <3
2012. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hónaposan már érződött, most 6 hónapos, nincs még teljesen kinn, az alsó kettő, de már a háromnegyedénél járunk :) lassan de biztosan!
2012. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
9,5 hónapos, tiszta hiszti egész nap, igaziból most töri át szerintem rendesen az ínyét. :( Úgy sajnálom szegény, ráadásul a másik is nagyon kint van már mellette, napok kérdése at is, szóval dupla "jó".
2012. márc. 28. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!