Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angol cipő méretezésnél a...

Angol cipő méretezésnél a betű mit jelent a szám mögött? 5G,5E,5F

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a szélességét.én gyerekeim egyikére F kellett (keskeny fazon) a másikra az egyáltalán nem volt jó mert széles a lábfeje neki G vagy H kell.
2012. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel csak a Clarks cipőknél találkoztam, először én sem tudtam, hogy mit jelent, jól befürödtem, mert neten vettem E-s cipőt a lányomnak és kiderült, hogy rá is csak a G a jó. Sorrend szélesség szerint: E, F, G, és ritkán találni H-t is. Ahogy az abc is halad:)
2012. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen csak a Clarks cipőknél van betű is. Itt amikor elmész cipőt venni a gyereknek, lemérik a lába hosszát és magasságát egy ilyen kütyüvel. Szerintem jó ötlet, mert így tuti hogy rendesen tartja a lábát, ez fontos amikor járni tanul.
2012. márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is a Clarks-nál láttam :)

2012. márc. 29. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!