Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hetes babám hétfő óta minden...

5hetes babám hétfő óta minden este belázasodik, hasmenése van. Meddig tarthat ez még?

Figyelt kérdés

dokinőnél voltunk, azt mondta benyelt egy virust, lázcsillapitó kup ha nagyon magas 39 körüli hütőfürdö.

ma hivtam h még mindig ez van,abban maradtunk h hétfőn vigyem vissza ha 7végén is ez marad..napközben láztalan, csak hasmenéses ami ugy néz ki h konkértan átlátszó víz is jön ki a fenekéből..már aggódom hogy meddig tart ez még szegénynél..:(


2012. márc. 30. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem egy 39 fkos lázat már csillapítani is kéne, nem csak hűtőfürdőzni :S

és furcsa a dokitok is, ha vírus akkor kéne legalább normaflore meg van az a por ami kifejezetten hasmenéses babáknak van, ásványi anyag és vitamin van benne, hogy pótolja, hisz ők még nagyon könnyen kiszáradnak.


ha meg nem vírus akkor főleg nagyon fontos lenne minél előbb kivizsgálni, akár attól is lehet, hogy te iszol tejet! vagy tojást eszel...


én levinné helyedben holnap az ügyeletre, nem várnék hétfőig és mondjuk az se lenne baj ha nem a dokitok nézné meg hanem más, hátha ő tudna is adni valamit.

5 hetesen nagyon pici még ahhoz, hogy lázas legyen és a hasmenés is nagyon megterhelő neki :(

2012. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni,de ilyen pici babák nagyon könnyen kiszáradhatnak,egy komolyabb hasmenéstől.Péntek van,ha holnapig nem javul,akkor szerintem ügyelet,vagy sürgősségi.
2012. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kupot kap minden este, 39 egyszer volt kedden akkor volt+hűtőfürdő. tehát kap csillapitót. annyira azért nem bruátlis a hasmenése,csak vizes..normaflore-t is kap!

szépen etethető,szopizik. hacsak nem megy fel megint nagyon szerintem megvárom a hétfőt,ha megint ilyen rettenet 39lenne akkor elviszem ügyeletre... keddet leszámitva mindig 38+/- pár tized,de csak este, nappal 37,2ket mérek, van h 37alattit....

2012. márc. 30. 23:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon bátor vagy kedves kérdező... Remélem nem lesz semmi gond a kisbabával.
2012. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia, mi is benyaltuk ezt a virust, 1 hétig tartott, mikor a láz lement, utána jött egy kicsi 1-2 napos köhögés.


de ezzel a vizes hasmenéssel tényleg nagyon vigyázz, figyeld, legyen rendesen pisis pelus, itasd, mert még irtó picuri, nehogy tényleg kiszáradjon...

ha nagyon kimarja a fenekét a fosi, akkor ne használd a popsitörlőt, és ne tegyél rá pamperst, vagy mittudomén milyen pelust használtok, hanem minden hasmars után mosd le sima vízzel, kend be, és sima textilpelust tegyél rá, nem baj ha kifolyik, de 2-3 óra alatt is javul a pirosodás így, és nem fog kisebesedni, mert nekünk még az is volt, és irtóra fájt neki, meg nagyon lassan gyógyult utána.

jobbulást!

2012. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!