Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposnak milyen használati...

5 hónaposnak milyen használati tárgyakat adtok, hogy játszon velük?

Figyelt kérdés
A játékok már nem igen kötik le, de pl. egy zacskóval akár fél óraig is elvan. Még mit lehet adni nekik ami nem veszélyes? Mert a zacskót is csak úgy adom, hogy figyelem nehogy magára húzza vagy túl mélyre dugja. Amit már kapott: műanyag tányér, pohár, sütőpapír, rendes papír-de ezt megette, fakanál. A többi dologban a veszélyt látom csak. Ötlet kellene
2012. márc. 31. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:

A csörgő játéknak és a színes dolgoknak jónak kellene lennie.


De próbáld meg az üres ásványvizes palackot vagy tegyél bele egy kis rizst.

Nagy is, zörög is.

A zacskót nem ajánlom, tudom izgi a manónak, de az szerintem az egyik legveszélyesebb.

2012. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaj tényleg a flakont is próbáltuk, betömte a szájába a kupakot, alig jött ki neki, még megpróbálok szélesebb szájút venni
2012. márc. 31. 09:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Üres üdítős palackot adtam már neki, elgurigázik vele egy jó darabig. 5 hónaposan mondjuk még nem mászott utána, de később igen, akkor már jól el tud vele szórakozni. Rakhatsz is bele valamit, pl. egy kevés vizet vagy valamilyen magvakat, rizst stb., csak akkor vigyázz, hogy jól rá legyen csavarva a kupakja!
2012. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

műanyag cumis üveget adjál a kezébe olyat aminek fogókája is van, persze egy kis tea legyen benne, az én babám pár nap alatt olyan ügyesen megtanult belőle inni


Lefoglalja a gyereket és közben még tanul is

2012. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utolso koszi a tippet, bar nem hasznalunk uveget, de jo tipp a kesobiekre nezve
2012. márc. 31. 10:48
 6/10 A kérdező kommentje:
varok meg esetleg tovabbi otletet
2012. márc. 31. 10:49
 7/10 anonim ***** válasza:
az én kisfiam a távirányítóért van oda!!
2012. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sumergo ***** válasza:
Az én lányom kedvence, a zörgős könyv. Szép színes, meg zörög is, nagyon sokáig el van vele. Használati tárgyakat még nem adtam a kezébe, zacskót meg pláne nem adnék. Meg csináltam neki színes ruha zsebkendőből, ilyen rágókendőt, 2 db zsebkendő mind a 4 sarkát összecsomóztam kettesével, ezeket a csomókat nagyon szereti rágni, meg a kezével is bögyözgeti, és élénk kék virágok vannak rajta, szívesen nézegeti is.
2012. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk még az almareszelő is nagy kedvenc.
2012. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

sumergo ez nagyon jo otlet, egyszeru es fantasztikus

koszonom a tobbieknek is

2012. márc. 31. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!