Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van rá esély, hogy a télen...

Van rá esély, hogy a télen hordott sapkák még jók lesznek jövő télen is az egy éves kislányomra?

Figyelt kérdés
Csak mert annyira szép kis sapkái vannak és igazából nem volt se kemény se hosszú a tél, nem tudtuk kihasználni. Én is hülye voltam mert vettem neki a Next-ben újonnan egy nagyon édes sapit, nem gondoltam hogy szinte alig lesz majd rajta :-( a többit meg turkálóban vettük meg kaptuk. Szerintetek lehet hogy még idén november-decemberben rá tudom adni, vagy sokkal nagyobb lesz a fejkörfogata?
2012. ápr. 1. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányom kinőtte következő télre, mert nőtt a feje, és 1 évesen tar kopasz volt, nyáron megnőtt a haja, télre már sűrű göndör haja lett, ami miatt 2 mérettel nagyobb sapi kellett!
2012. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha most pont jó volt rá,akkor nem valószínű. Olyan gyorsan nőnek!
2012. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha pont jó, akkor tuti nem lesz jó rá. A lányom most két télen hordott egyet, mert tavaly olyat vettem, ami picit nagy, de azért hordható.
2012. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nem lesz rá jó a tavalyi sapka. A 3 éves fiamra sem volt már jó a 2 éves korban viselt sapka, pedig ő már lassabban nő. Sokkal nagyobb lesz a bucója, kb. 2 számmal nagyobb sapka kell majd télre szerintem.
2012. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De kár :-(( Mondjuk van olyan sapija ami már most is alig volt jó , de van amelyik meg kicsit nagyobb volt rá (de még a hordható kategória), remélem legalább abba belefér majd a buksija :-)
2012. ápr. 1. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát sapkája is válogatja, mert amit másfél éves korában tavasszal hordott a fiam (vékonyabb fülvédős kötős pamutsapka), azt még most is (egy évvel később) rá tudom adni.
2012. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!