Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy ilyen "hordozóba" mekkora...

Egy ilyen "hordozóba" mekkora gyermeket tennél bele először? Mikortól használhatom a babánál?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 4. 11:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt írja, 0-6 hónapos kora között, de mikor használnád valójában?
2012. ápr. 4. 11:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek használnám, de utána már nem nagyon. Kisfiam 3,5 hós, tuti nem maradna meg benne, csak evésnél szereti ezt a pózt.
2012. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 4. 11:40
 4/9 anonim ***** válasza:

semekkorának

egy ehhez hasonlót tiltottak be tudomásom szerint amerikában,mert sok gyerek megfulladt benne

2012. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fektetve semekkorát sem. Ahogy az előttem válaszoló írta: egy szinte ugyanilyet tiltottak be, mert több baba megfulladt.

Csípőn onnantól hordoznám, ha már kézben is tartanám a csípőmön. Tehát kb. amikor már magától tud ülni, 7-10 hónapos kor körül.

Ha még nem vetted meg a hordozót, akkor én nem nagyon ajánlanám, mert nem lehet túl jól kihasználni.

2012. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 4. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező:)!


Nagyon ó, hogy hordozni szeretnéd a babádat:)!

Mennyi idős? Milyen céllal szeretnéd hordozni?

2012. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még nem született meg, július 5.-re vagyok kiírva, csak kaptunk egy ilyet! :) És igazán emiatt kérdeztem, van neki babakocsija, rendes hordozója, erre max akkor gondoltam, ha elmennénk sétálni, vagy a boltba, ami kb 5 percre ha van!
2012. ápr. 5. 11:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha rövid távon szeretnéd hordozni, szerezzetek egy karikás kendőt. Elől hordozásra is alkalmas újszülött kortól, majd csípőn hordozásra.
2012. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!