Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet? Babám hátán...

Mitől lehet? Babám hátán sömörös kipattogzás foltokban és emellett olyan száraz hámlós is a bőre? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen lehet, de szerintem mutasd meg dokinak. A lányomnak is voltak piros kiütéses foltok a hátán, néha a kezén, és máshol, a doki azt mondta, valamire érzékeny a bőre. Azóta fürdetőkrémet használunk (Naturlandos) és sensitív mosószerrel mosom a ruháit. Néha még előjön, de nem akkora foltokban. De a doki megmonja mitől van.
2009. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi s így vagyunk.Ma voltunk orvosnál,és mondta,hogy gyógyszertári fürdetővel fürdessem.Eddig Gabit használtunk.Nekünk a hasunk-mellkasunk száraz.
2009. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennek előzménye,hogy volt egy vírusos kiütésünk a hasán is,de ott már elmúlt és addig nem testápolóztam.Lehet attól?Kamillás babát használunk hónapok óta,de most nem kaptam csak aloe verásat,esetleg ez is lehet?
2009. jún. 16. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. (első vagyok) Nekünk csak hetek utáni használattól jött ki pl.
2009. jún. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de azért elviszem a dokihoz.
2009. jún. 17. 08:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Reméljük nem pikkelysömör, mert sajnos nem gyógyítható, maximum tünetmentes lesz egy ideig.
2011. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!