Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos kislányunk.Szeretnénk még egy babát.Azt nem tudjuk eldönteni,hogy igazából mikor.Még az alatt amíg itthon vagyok a kicsivel vagy vissza megyek dolgozni és utána kb egy év elteltével.Van saját lakásunk,kocsink,Viszont a bevételünk nem túl sok....és nincs félretett pénzünk.

2012. ápr. 4. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? :-)
2012. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
24
2012. ápr. 4. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, ha még a pici 2 éves koráig megszületik a baba, akkor szinte ugyanazt a juttatást kapod majd. Ha ezzel meg voltál elégedve, akkor hajrá, már nincs sok időtök. Ha visszamész dolgozni, akkor legalább 2 évet kellene dolgoznod a jó pénzért, meg én arra is figyelnék, hogy ne 4 év legyen kettejük között, mert akkor a ballagások mindig egybeesnek és van akinek nem mindegy pénzügyileg.
2012. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ezért is tudjuk nehezen eldönteni,mert ahhoz h ez meg legyen már dolgoznunk kellene raja:D
2012. ápr. 4. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolod, hogy idegileg bírnád, akkor vágjatok bele. De ezt csak te tudhatod.
2012. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi akkor kezdtünk el próbálkozni a kistesóval, mikor a lányom 1 éves lett, mi is úgy szerettük volna hogy gyedbe szülessen, mert a gyes édes kevés nekünk is, és másnak is persze. :-(

Szóval elsőre sikerült, duplán jól, és mivel egy hónappal előbb születtek az ikrek, 21 hónap van köztük. Szóval még van időtök, sikerülhet simán gyedbe szülni, és tényleg azt a juttatást kapod, amit eddig.

Ha úgy érzed, idegileg, fizikailag bírod a két kicsit, és miért ne, akkor szerintem jobb így, mint visszamenni.

De mindenki más és máshogy gondolja, én csak a véleményemet írtam le, és nem csinálnám máshogy most sem.

2012. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Köszönöm ,hogy leírtad és nagyon gratulálok a 3 gyerkőchöz,remélem hamarosan tudunk dönteni:D
2012. ápr. 4. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Nahát mindig tanul az ember! :) Soha nem jutott volna eszembe, hogy a 4 év korkülönbség azt is jelenti, hogy együtt ballagnak :) Pedig tényleg :)))
2012. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!