Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam fejbőre nagyon száraz....

Kisfiam fejbőre nagyon száraz. Igaz a bőrünk is. Eddig Gabival fürdettem, most mondta a dokinénink, hogy a gyógyszertári mosakodókenőccsel fürdessem. Ha kipróbálom a kis fejére, nem lesz tőle zsíros a haja? Vagy váltsak sampont, az is Gabi.

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

sztem próbáld ki a babe koszmó elleni sampont, még akkor is ha nem koszmós csak száraz a fejbőre. Elég drága, gysztárban lehet kapni, de nagyon sokáig elég.

Ami pedig a legfontosabb, hogy minél ritkábban próbáld a haját mosni, mert a "megmosás" eleve szárít-

A "nagykönyv" szerint hetente 1x szabadna csak hajat mosni, bár ez sztem ilyen időben kivitelezhetetlen :(

2009. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A haját is moshatod vele!

Ez a legjobb, hidd el!!!

2009. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20:48 vagyok.

Arra tényleg vigyáz, hogy ne mosd a haját ne is legyen vizes csak 1x-2x hetente.

2009. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiamnak is nagyon száraz a fejbőre.Én nem csak fürdőkenőccsel fürdettem, hanem be is kentem vele a testét és a fejét is reggel és este. Olyankor egy picit csapzottka lett, de elég hamar beszívódik. Csak az volt a baj, hogy picit nehéz kenni vele a fejecskéjét, mert tényleg eléggé zsíros. Így most Gabi babaolajat teszek vattára és azzal törlöm át. ( a testére továbbra is marad a kenőcs)
2009. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a fürdetőkrémmel mosom a haját.

Több sampon nem vált be. - Érzékeny bőr, fejbőr -

Egy héten 1x úgy, hogy egy kis meleg víben feloldom a krémet - spec. egy kis üvegben összerázom a krémet és a vizet - kész is a "sampon". Tökéletes. :)

2009. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak fürdetőkenőccsel szabad 1 éves korig.Sokan erre azt mondanák nem lett baja h már korán Jihnsons és hasonlók...később jönnek ám ki a dolgok!Ugyanez a véleményem a korai hozzátáplálással kapcs is!
2010. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!