Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinél így zajlik a...

Mindenkinél így zajlik a fogzás? Napközben nyűgös a baba? Az 5,5 hós kislányom nagyon nyűgös lett, semmi nem jó neki, alsó 2 fog kint van, most jön felső 2, de összeszedett valami vírust is, láza volt, azóta ilyen.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is uyanígy megy. Az alsó kettőnél alig-alig volt nyűhös, de most a felsők jönnek. Az egyik már kibújt, 2 hét nyűgösködés után. 2 nap szünet, most jön a másik felső. Tegnap alig lehetett bírni vele. 6,5 hós kisfiú :-)
2009. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így zajlik. Napközben nyügi a drágám, éjjel hála istennek eddig még aludt. Nekünk most jön az első fogacska. Nálunk az az érdekes hogy ha anya, vagy apa kezében van, semmi baja. De nem akarom most 6 hónaposan elkapatni, így nyűglődünk picit napközben.
2009. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jó, akkor nem vagyok egyedül! Már annyira sajnálom szegényt, amikor látszik rajta, hogy nem találja a helyét, nyűgösködik, sírdogál. Hátha hamar túl lesz rajta
2009. jún. 17. 14:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanez van nálunk is, mint a második válaszoló írta. Kézben megszűnik minden baj, ha letesszük, akkor sírás...:)
2009. jún. 17. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van és én sem tudtam mire vélni:ha felvesszük vagy ha játszom vele akkor minden ok,de ha nem vele foglalkozom éppen akkor sírás van.Csak eddig soha nem volt elkapatva,egyedül is szépen eljátszott,amíg én megcsináltam a dolgomat és most nem tudtam,hogy ez is csak a fogzás miatt van vagy most kezd rájönni,hogy sírással sokmindent el lehet érni.De jó,hogy megnyugtattatok,hogy csak a foga!Remélem hamar elmúlik majd!Kitartás mindenkinek!
2009. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!