Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valahol Tököl környékén...

Van valahol Tököl környékén baba-mama torna vagy baba-mama klub? 2 hónapos a babám és jó lenne lassan eljárni valahova hasonló kisgyermekes anyukákkal találkozni.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én Szigetszentmiklóson lakom, a kislányom 8 hónapos. Hétfőn délelőtt van Ringató a Sárgaházban, 9:30-tól, illetve 10:15-től. Ide azért picit nagyobbak járnak, fél éves kortól tudom ajánlani. Aztán van kedden délelőtt 10-től 12-ig baba-mama klub szintén a Sárgaházban. Itt még nem voltam, de tervezek menni. Jól jön egy kis felnőtt társaság. Torna van 1 éves kor alattiaknak, meg felettieknek a Sziluett Stúdióban. Na, itt sem voltam még, de a jövő hétre szerintem beiktatom programnak :) Kislányod vagy kisfiad van?
2012. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hú hát köszi a választ, nagyon hasznos volt, tényleg! Kislányom van, és alig több mint 1 hét múlva 3 hónapos lesz.

Majd mindenképpen kipróbálom azt a tornát, amit írtál, mondjuk nem tudom mi van olyankor, ha a baba mondjuk épp nyűgös és végigüvölti a tornát :-) Neked kislány vagy kisfiú?

2012. ápr. 10. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!