Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újabb csöppség érkezik. Mi...

Újabb csöppség érkezik. Mi legyen a 3. Babó neve? (valami különlegeset, lehetőség szerint magyar nevet szeretnénk)

Figyelt kérdés

A baba nemét nem szeretnénk megtudni. Meglepi lesz ;)

Már van egy ikerpárunk: L. Szófia Gréta, L. Csegő Zétény

Most tetszenek: Fiú: Bese, Csobor, Simon, Zobor, Noel

Lány: Adél, Borka, Eliz, Panka, Zorka



2012. ápr. 9. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem most nagyon tetszik a Donát név (nem tudom magyar-e). De az általad írtak közül a Simon és a Borka tetszik.
2012. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Akkor mindenkeppen olyat kell valasztani, ami illik a masik ket gyerek nevehez.

Fiuk kozul max a Simont es a Noelt tudom elkepzelni, a tobbirol meg nem is hallottam, igy nagyon idegennek hangzik nekem. Tolem tavol allnak nagyon ezek a nevek, en is szeretem a regi hagyomanyos neveket, de ezek tul regi nevek, na persze tudom, hogy most kezdenek ujra divatba jonni.

Lanynevek kozul mar kicsit jobb a helyzet. A Borka, Panka, Zorka nagyon aranyos neveknek hangzanak, de a masik lany neve komolyabb (Szofia Greta), igy legalabb egy komolyabb neve kellene a masiknak is, az Adel es az Eliz kozyul az Eliz jobban tetszik, es meg szinte tetszik is nekem:D

2012. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Szia :)


Lány nevek: Hanga, Csenge, Zselyke, Iringó, Lilla, Dalma, Léla ezek mind magyar nevek egytől-egyig :)


Fiú nevek: Bende, Zsombor, Szabolcs, Attila, a Zobor is jó :) Levente, Kende, Bendegúz


kb ennyi jutott eszembe. Itt tudtok nézelődni:


[link]

2012. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hú! Zsombi, Szabi, Bendi, Atti, Levi van a környéken és közeli rokonként. Lányból Lilla, Dalma, Csenge van.

A Léla és Hanga is tetszik. :) Apa egyik kedvence a Borka, így esélyes. ;)

A Kende név Csegőnek nagyon bejön(elkezdte így hívni a pocit) + a Bende is. A gyerekek kíváncsiak, hogy fiú lesz-e vagy lány. Majd meglátjuk ;)

2012. ápr. 9. 19:02
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Én kedvenceim a Zselyke és Álmos.

Tetszik még nagyon a Kende:)

Lány neveitek közül Zorka Eliz, fiúban pedig Zo(m)bor Noel tetszik.

A Zombor nem tetszik?

Boldog babavárást! :)

2012. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szép neveitek vannak és különlegesek!

A Csegőt még nem is hallottam gyereknek :)

A nevek közül nekem a Bese, Zobor, Simon tetszenek, a Kende is egész jó! Lány nevek közül a Borka, Panka, Adél tetszik, és az Eliz de inkább Eliza formában.

Szerintem hallgassatok a nagyokra :) Sok ismerőstől hallottam, hogy a nagy választott nevet a kicsinek, és nagyon jó neveket találtak!

Párosításban: Kende Simon és Borka Adél tetszenek :)

2012. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A Borka Adél nálunk is felvetődött. Másik név az Adél mellé a Léda lett. Fiúnévvel még küzdünk, de a lehetőségek tárháza nő. Egyelőre a Kende Zalán a nyerő.

A gyerekekre még nem nagyon hallgathatunk, mert még csak 3 évesek múltak október végén. Igaz, ha felsorolunk nekik, akkor választanak. Szofi a Borkát, Csegő a Kendét mondogatja.

2012. ápr. 10. 19:12
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem fiu név:Hunor

Lány név:Kira:)

2012. ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fiú:Tamás,Bence,Konrád,Ádám

Lány:Amanda,Alma,Annabella

2012. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
az a lényeg, hogy ne adj neki olyan nevet, ami elsőre cukinak tűnik, mert elvégre egy kisbabáról beszélünk, de mondjuk húszéves korára már cikinek érezné :)
2012. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!