Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukátokra vagy anyósotokra...

Anyukátokra vagy anyósotokra bízzátok szívesebben a babátokat? Miért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 10:03
1 2
 1/15 xStefix ***** válasza:
100%

Anyumra, ezerszer inkább.

Anyóssal rosszban vagyok, de ez nemcsak szubjektív megítélés, hanem objektív is. Van egynémely pszichés problémája sajnos.

2012. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámra.

Anyósom is nagyon lelkes, rendszeresen találkozik az unokáival (most született meg a 3.), de valahogy nem figyel eléggé a kicsi sajátosságaira, csinálja ahogy gondolja a dolgokat, rendszeresen alul-vagy túlöltözteti, szélben motoroztatja (többszöri kérésem ellenére is) stb. Ja, és állandóan rohangál meg kapkod a lakásban, a feszültsége átragad a fiamra is.

2012. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámra. Több oka is van:

a) anyósom már öreg, 74 éves

b) anyósom a gyereknevelésre sem emlékszik már, a lányommal csak babázni szeret, ha ütközik a sorozattal, van, amikor a sorozat élvez előnyt...

c) anyukám úgy szereti a lányomat, mintha az övé lenne, mégis tiszteletben tartja, amit kérek

d) fiatal, tehát még mászni is tud a gyerekkel

e) bátran megmondhatom, ha valami nem tetszik, anyósom még megsértődne...

f) anyu gyereknevelési elvei egyeznek az enyémmel

2012. ápr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

anyósomra, sokkal jobban odafigyel a babára


anyukám, inkább leül számítógépezni vagy tévézik, a gyerek meg sír


Szeretem anyukámat, de nem szívesen hagyom rá a babát

2012. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámra, mivel őt ismeri a gyerek és tudja mit hogy kell csinálni, gondolok pelenkázásra, etetésre.

Anyósomat nem ismeri a gyerek, néhányszor látta és sír ha ölben fogja, mert idegen számára. Amúgy sem bíznám rá, pláne hogy oda vigye magukhoz, nem megfelelőek a körülmények.

2012. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
kicsit hasonló okokból, mint a 10:13as válaszoló, talán anyósomra. (akivel egyébként nem felhőtlen a viszonyunk, de ezt félretéve, azt hiszem inkább rá. leginkább meg sajnos egyikőjükre se)
2012. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyósra ő közel van sajnos anuykámmal csak ritkán találkoznak de ha közel lenne is anyósra bíznám

1 nauykám elkényeztetei nagyon és utána a gyereknek lesz rosz hogy nem tudok egész nap vele lenni valakinek a háztartást is kell rendezni

2 anyósom is kényezteti de ő másképp inkább játszik vele másznka a földön, anyu inkább ölben játszik vele

2012. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámra,semmit nem ad neki kérdezés nélkül,tudja hogyan kell bánni egy babával nagyon szereti szerintem jobban,mint az anyósom,a kisfiam is oda van érte,mellesleg a legjobb Óvónő a világon,agyon ért a gyerekekhez.Anyósomra ha nem muszáj nem,próbálták már a 9 hónapos fiam porcukorral megszórt hájas süteményt adni meg hurkát,nem beszélve arról,hogy simán cigizik mellette az udvaron,de olyan is van hogy dohányzik a lakásban,ha ott a gyerek,nem egyszer koppant a babám,mikor az állást gyakorolta,és anyósom vigyázott rá fél órát,ezen kívül,nem annyira figyel rá.
2012. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőjükre.Szerencsés vagyok:)Anyósék messze laknak,így rájuk nehezebb,de pl. nekem anyósom nem adna semmit kérdezés nélkül a gyereknek,anyu lazábban veszi ezeket a dolgokat,mivel kb. együtt élünk,de ha valamit szigorúan "tiltok",ő is tiszteletben tartja.

De alapvetően egyformán bízom mindkettejükben,és nyugodt szívvel hagyom rájuk a gyerkőcöt.

2012. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak Anyukámra tudom bízni, sajnos Anyósom már nem él.
2012. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!