Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel sűrítsem babám főzelékjé...

Mivel sűrítsem babám főzelékjét, ha a krumpli nagyon fogja a hasát?

Figyelt kérdés
Írnátok recepteket,nem nagyon jön be babómnak,amit főzök:)
2012. ápr. 11. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Rizsliszttel.

Mellesleg az én babáim sem ették a főzeléket, se a boltit, se az enyémet. Nálunk maradt a gyümölcs, ebédre hússal, meg a tejpép, tejtermékek. Nem lett semmi bajuk, nem haltak éhen. 1,5 éves koruk óta eszik, amit mi. Szerintem, ha nem eszi, nem eszi, ne ess kétségbe.

2012. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ne sűrítsd a főzelékeket, semmi szükség rá!

főzd meg vízben a zöldségeket, vedd ki a főzőléből, turmixold le, pont jó az állaga, nem kell mindenbe krumplit tenni!

2012. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sűríteni anyatejjel!!!

A lányom amit nagyon szeret, brokkolifőzelék egy közepes brokkolit megfőzök és anyatejjel besürítem, Brokkolis húsi csirkemellet megőzöm a brokkolit megpárolom kis vajon adok hozzá fűszereket öszeturmixolom, anyatejjel besürítem, midnen más főzeléket ezzel a módszerrel csinálok

2012. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rizzsel is tudsz sűríteni :) (persze ha már eget rizst)
2012. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fentiek mellett a gabonapépet javaslom.
2012. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A második válaszoló javaslatával egyet értek. Az én babám tápszeres, székrekedéses.

A krumplit kipróbáltam de el is hagytam. Felesleges.

Ha a gluténhoz szoktatod, mert ott jársz időben, akkor egy kicsi sima lisztet tehetsz a főzibe, de ennek se sűrítés a célja, de sűrít is.

Javaslom az olíva olajat, nálunk tartósan az hozta meg a sikert, minden főzihez 1 kk olíva olaj.

Idővel megszokja az új kajákat a babád belső rendszere és minden rendben lesz.

2012. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
leírnátok hogy miből mennyit tesztek bele,hogy az finom is legyen...Hogy ízesítitek,mert nekem se jön be amit készítek:)
2012. ápr. 11. 14:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ami szeretek(meg persze a babó is:D)

Fél alma meg fél körte meg hozza egy darab husi, összepárolod, leturmixokod :))

De nézd meg a bébiételes üvegeket hogy miket kevernek, és te is tudsz így finomakat "kutyulni" :))

2012. ápr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kislányom kedvence!

Brokkoli csirkemell alma imádja, a husit megfőzöm utána kis vajon megpirítom egy kicsit a brokkolit szintén és az almát is és végül öszetöröm neki imádja.

2012. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!