Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi 2-3 szál cigitől alhat...

Napi 2-3 szál cigitől alhat rosszabbul 8 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Szörnyen restellem, de rengeteg minden összejött mostanában és kb. 1 hete elszívok 2-3 szál cigit(feszültséglevezetés). Viszont azt vettem észre hogy babám éjjel többször ébred(jelenleg jön a foga) van hogy 5-6 alkalommal is. A kérdésem az lenne hogy megérezheti a tejben a cigit és ez okozhatja az ébredéseket vagy "csak" a fogzás miatt van? Csak reggel, este és éjjel 1x cicizik.
2012. ápr. 12. 21:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
73%
A foga is lehet. Esetleg ha kibírod próbáld ki ha nem szívod akkor is ébred e.
2012. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem attol ebred fol ejjel de egyebkent hogy vagy kepes dohanyozni mikozben meg szopizik a babod hihetetlen nagy felelotlenseg kesobb lehet belole baja szegyeld magad!
2012. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem sem lehet attól,igen valószínű hogy a foga lehet a gond.Kedves második nem is ismered nem kell rögtön elítélni.
2012. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem itelkezes hanem velemeny en nem tudom felfogni hogy valakinek nincs onuralma foleg ha a gyerekerol van szo annyi betegseg van amugyis mert kell kiserteni a sorsot?
2012. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
47%
A kérdező írta,hogy szörnyen restelli összejött neki minden.Nem tudhatod mi történt,egyébként meg nem napi 2 dobozt szív hanem 2-3 szálat.Rendben van hogy ez a véleményed,csak a kérdező nem erre volt kíváncsi.
2012. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
93%
A nikotin is okozhatja(!),a fogzás is,és az is hogy érzi a te feszültségedet.Tudom,hogy volt dohányosként "kézenfekvő" hogy ehhez nyúl az ember,de próbáld máshogy levezetni a feszültséget.Futás esetleg?
2012. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
84%
Igen, okozhat a dohányzás babádnál alvászavart, ugyanis a nikotin (a többi mérgező anyagról nem is beszélve) az anyatejjel átjut a szervezetébe. A fogzás is bezavarhat persze, vagy rosszabb esetben a kettő együtt. Én nem kockáztatnék, hasonló helyzetben inkább vagy ez, vagy az döntést hoznék...
2012. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
37%
Szegeny gyerek
2012. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy szobàban alusztok ès olyan komoly stressz alatt vagy hogy te sem tudsz nyugodtan aludni, ô èrzi a te feszültsèged, nyugtalansàgod. Törekedj a nyugalmadra ès a kiegyensùlyozottsàgra! Ès ha màr cigizel (mert ugye nem az a kèrdès hogy tedd vagy ne) legalàbb szedj Supradint ès C vitamint mert a cigi elvonja a szervezetbôl azt IS ès legyen vitamin a tejben. Aztàn ha tudod fokozatosan tedd le mert az se jò ha hirtelen egyik nap cigi, màsnap elvonàs :( NEM bíztatàsnak szàntam, èn megàlltam ès büszke vagyok, de mindenki maga dönt, senkinek nincs joga pàlcàt törnimàs felett!!! Lehet lepontozni mert megírtam a vèlemènyemet.
2012. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
53%
Igen, alhat rosszabbul a cigitol. Mintahogy nagyobb esellyel lehet RAKOS a kesobbiekben, es meg rengeteg mas betegseg. Mar most elveszel tole napokat az eletebol.
2012. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!