Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is megviseli babátokat,...

Nektek is megviseli babátokat, ha menstruáltok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkét babám pont 4 hónapos volt amikor újból megjött.Az enyémek észre sem vették,sem anyatej-"ügyileg",sem máshogy.Szerencsés vagyok,mert én is az ellenkezőjét hallom a környezetemben,de lehet hogy van összefüggés:engem sem viselt meg sosem,se kamaszkoromban sem szülés után.
2012. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez enyémek5-6hónaposak voltak amikor elkezdtem menstruálni. szoptattam,de nem éreztek semmit.

Lehet, hogy csak te vagy idegesebb és ettől a baba is idegesek lesz.

2012. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú, kb. 10 perccel ezelőtt vetődött fel bennem a kérdés, hogy lehet-e az a baja a Fiamnak, hogy 1 évvel a szülés után tegnap megjött a mensim?

Nem tudom letenni, sír, ordít, nem alszik, csak a cicimen ... Már most kivagyok :-(

2012. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Természetesen a szopizás miatt kérdem. Én nem vagyok ideges, sőt még nem is tudom, hogy meg fog jönni, mert kb 3-4 nappal előtte kezdi a nyűglődést, aztán nagy nehezen rájövök, hogy ez a baj. Majd megjön és másnapra visszakapom a kis kedves, nyugodt, okos tündérkémet. De addig...

6 hónapos volt, mikor először megjött, azt hittem, ahogy kevesebbet szopzik, egyre jobb lesz. Csak sajnos, ahogy egyre okosabb, úgy rosszabb is, mert lóg a lábamon egész nap és csak sír mindenért.

2012. ápr. 14. 11:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ezt csinálja és még az éjszakák is szörnyűek olyankor.
2012. ápr. 14. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!