Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy fél éves...

Miért van az, hogy fél éves babám sír azoktól a zenéktől, amiket a pockomban hallgatott?

Figyelt kérdés
Újszülött kora óta sír ha ezeket meghallja. Miért? Nem inkább szeretnie kellene?
2012. ápr. 14. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:

:DDDDD


ez a tipikus példa hogy nem azt szereti a gyerek amit anyuka.


amúgy a belsö szervek,a beszéded, gyomor, sziv, tüdö zörejei olyan hangosak mint egy fünyíró mellett állnál, szóval szerintem semmit nem hallanak a babák abból amit te lejátszottál, vagy keveset.

2012. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szekeres Adrienn Kicsi szívtől keservesen elkezdett valamelyik nap sírni. Legörbült a szája és potyogtak a könnyei. Pedig gyönyörű szám, még énekeltem neki én is a zenével együtt, mégis sírt.
2012. ápr. 14. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
A pocakodban nem tudott tiltakozni, most viszont már igen. A gyerkőcök általában a monoton zajokat szeretik, mert ezek emlékeztetik a szívdobogásra a vér áramlására.
2012. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet,hogy honvágya támadt a zenehallatán :-))
2012. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet már a pocakodban tiltakozott ezek ellen, mikor meghallotta. Nem rugdosott sokat? :D Aztán most már ki is tudja fejezni magát... :D


Bocsi amúgy nem tudom a választ rá :D

2012. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom,hogy lehet már a pocakodban sem tetszett neki csak akkor még nem igazán tudta ezt feléd kinyílvánítani!

Egyszerűen ne erőltesd!

Nem biztos,hogy ami neked tetszik az neki is!

Próbálj ki másik zenét...az enyém imádja a székely himnuszt gépről is meg ha énekelem neki.

2012. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :))

Most már tényleg nem fogom erőltetni neki :)

Tetszett az a komment, hogy honvágya lett, én is gondoltam már erre :DD

2012. ápr. 14. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!