Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó a Bohém Mama babazsák?

Jó a Bohém Mama babazsák?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik, de én még nem használtam, csa hagyományos kengurul. Egyszerűbbnek tűnik, mint a kendő, és olcsóbb is.

[link]


2009. jún. 19. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én hasonlót használok(peanut shell).Remekül beválik.Kényelmes, gyors, szellős.Könnyű fölvenni, jobb, mint a kenguru és nem kell kötözgetni, mint a kendőt.
2009. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szeretem a kendőt, de a kengurut IMÁDOM, aztán a Sógornőmnél megláttam a babaerszényt és bele szerelmesedtem!

Én most a hétvégén fogom megvarrni, eddig az anyagköltség 1300 Ft volt, ha elsőre sikerül, akkor az árammal és az idővel együtt, míg elkészül max. 2000 Ft-ból kijön.

[link]

A fenti holnap segítségével fogom megvarrni, lenvászon anyagból.

Boldog babázást kíván egy éves kislány anyukája

2009. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a varrós ötletet, de én nem tudok varrni. Jó neked, sok siker a munkához!
2009. jún. 19. 13:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a bohém mama is enyhén elasztikus.A lenvászon viszont nem az.És a vásárolt babaerszényben, mármint az enyémben van az egyik szélén egy kis szivacsbetét csík, hogy a későbbiekben ne vágja a baba combját a lábkilógatós pozícióban.
2009. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem a kendő nagyon jó, én 4000-ből kihozom neked, ha érdekel és kötéseket is tudok küldeni neked.

nagyon szeret benne lenni, kényelmesebb mint ez a babazsák. tud benne mocorogni is. mennyi idős a babád?

K

2009. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A babaerszényben is tud mocorogni és nem kell kötögetni. Én mióta megvettem, hozzá se nyúltam a kendőhöz.Sokkal jobb, mint a kendő.
2009. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
8 hónapos lesz.
2009. jún. 19. 19:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyáron a kendő egyébként is necces a meleg miatt.
2009. jún. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vékony anyagból is lehet kendőt venni, nem olyan meleg. nekem a zsák nem tűnik kényelmesnek..
2009. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:)Pedig az.
2009. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!