Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyíregyházi anyukák ti hol...

Nyíregyházi anyukák ti hol vásároltok ruhát a gyerkőcöknek, jó áron?

Figyelt kérdés
Már az 56-ost kinőtte a kisfiam, még vannak 62-es ruhái de nem sok. És már kellene vásárolgatni megint. De hol, jó áron?

2012. ápr. 15. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

C&A-ban ki lehet fogni nagyon jó akciós cuccokat.

Zsebibabaáruház


És rengeteget rendelek netről is.

2012. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tesco, C&A, és persze a plazaban az új H&M :) Én amúgy a 62-68 ruhákat túrtam! Mivel azokat még nem használja szét a baba mivel csak fekszik, így nagyon jó állapotúak vannak turiban :)
2012. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tegnap voltunk a C&A-ban de kisfiu cuccokbol nem nagyon van. Bezzeg kislányoknak rengeteg a választék. Meg én a rugdalózókat szeretem és abbol nem is volt egy sem. Én is be fogok menni a turiba. Meg egy pár ujat is veszek ha menni kell tanácsadásra. Mondták nekem a piacot is egy készitőnél vannak jó rugdalózók.

2012. ápr. 16. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!