Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megvennétek ezt az etetőszé...

Ti megvennétek ezt az etetőszéket?

Figyelt kérdés

Nem is drága és pont megy a gyerek szeme színéhez, az új Dolce rugdalózójában meg nagyon jól mutatna benne! ;)


[link]



2012. ápr. 16. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Most esz a penész hogy te nem tudod megvenni?


De tényleg nem tudod elképzelni hogy sok sok ezer család él a világban ilyen lakásban ahol szuperül megy a bútorokhoz ez az etetöszék?


Nekünk közel ennyibe került az etetöszékünk de nálunk nem csak a lakáshoz menjen hanem praktikusság is kellett.


pl sógoromnak még nincs gyereke, de orvosként az egész kecója csak tervezötöl vett bútorral van berendezve, ha neki egyszer gyereke lesz, eltudom képzelni hogy ilyet szeretne majd.

2012. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Unatkozol? Szünet van a suliban? :)
2012. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Vidd a gyereket szemészhez, mert ha pink a szeme színe akkor nagy gond lehet :D :D :D
2012. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá keret, vedd meg. Nekem személy szerint nem tetszik, túl modern. Biztosan praktikus is, de nekem nem jön be.
2012. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy van felül egy hintaágy szerűség babáknak, az olyan édes nem? :) Olyanba szívesen kitenném levegőzni a gyerekemet :)
2012. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak nem a babakocsis kérdezőhöz van szerencsénk ismét? Vagy ő inspirálta a kérdést? Ja, és bocs az offért!
2012. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Ronda. Leginkább egy fogászati - és fodrász szék keverékének látszik. Úgyhogy én maradok az IKEA-nál :-)
2012. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Unatkozik a kérdező, és provokál másokat. Amúgy szerintem is egy fogászati székhez hasonlít. Ízléstelen.
2012. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,én megvenném ha tehetném
2012. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Természetesen csak vicc a kérdés, ahogy a megadott kulcsszóból is látszik... Már megsajnáltam a babakocsist, gondoltam elterelem róla a figyelmet :)

Egyébként a szék engem is egy fodrásszékre emlékeztet, és számomra a kisbaba meg a fém nagyon messze állnak egymástól.

2012. ápr. 16. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!