Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Ha babakocsit postázo...

S. O. S! Ha babakocsit postázok mennyi a postaköltség? S hogy szokták feladni? Átfóliázzák?

Figyelt kérdés

Nem poszáztam még ilyet s most lenne egy érdeklődő,de nem tudom,hogy szokták postázni?S mennyibe kerül a postaköltség?

Mit írjak az érdeklődőnek?


2012. ápr. 16. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olcsóbb lenne egy futárszolgálattal küldeni.
2012. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom most a postai díjjakat.

Mennyi lehet kb???????

2012. ápr. 16. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:

kb 1200.- a posta 20 kg-ig


a futár legalább 3000.- lenne


fóliázd jól be és alaposan több helyre is írd rá a címet

2012. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. ápr. 16. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Sztem 1670ft a postaköltség, mert ez "NEM STANDARD CSOMAG" (20kg alatti, idióta méretű:-DDD)lesz.

Csukd össze, fóliázd be, és szerezz egy jó nagy dobozt, mi így adtuk fel. Lehet rá kérni vmi plusz biztos ítást is asszem, ezt bogarászd át a linkekben amit feljebb betettem.


Sok sikert!

2012. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Átolvasom köszi!

Még nem írtam neki összeget,de jobban örülnék egy budapesti átvételnek.Ez olyan körülményes!

Vagy csak annak tűnik?

2012. ápr. 16. 13:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Á, én is paráztam, de a férjem vmi bútorboltban kért dobozt, és kb. 10 perc alatt megvolt a csomagolás. Nem volt vész.

Ki kell tölteni asszem vmi zöld??? csomagfeladós papírt, de azt majd megmondják a postán.

A kocsiba betenni, és elvinni személyesen, hova parkolsz, meg a benzin is, összebeszélni az időpontot, sztem ez is körülményes....:-))

2012. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Postán dolgozok. Start plusz csomagként add fel, 2100 ft a díja, ez tartalmaz 20.000 ft-ig értékbiztosítást is. (20.000 felett kicsivel több). Nem szükséges csomagolás, max ahol lehet kis fólia. Mozgó alkatrészek ne legyenek elérhetőek, lásd. esetleges tartozékok, azt célszerű odafóliázni mindenképp. Föladhatod utánvételesen is, annak nincs plusz díja 20.000 ft-ig. Ja, és sárga színű szállító kell hozzá.
2012. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 16. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!